Máte v bytě horko jako v pekle?

Víte o tom, že teplota rozpálené střechy se během horkých letních dnů může vyšplhat až na 85 °C? Není divu, že v tomto případě se v bytech nedá téměř ani dýchat. Pokud je u vás doma během léta nedýchatelno, není to vaše vina. Co se při budování bytu zanedbalo?

 

Můžete to změnit během pár hodin!

Pokud si konečně přejete bydlet důstojně, a v letních měsících mít doma příjemně, můžete si dopřát izolaci střechy a půdních prostor pomocí izolace MAGMARELAX, která nejen že vás v létě před horkem ochrání, ale během zimní topné sezóny vám zajistí významnou úsporu za topení. Aplikace izolace trvá pouze pár hodin.

 

Bojíte se velkého zásahu ve vašem domě?

Nemusíte. V případě foukané izolace MAGMARELAX se jedná o skvělou technologii, kterou si dnes kromě průmyslových objektů mohou dopřát i běžné domácnosti. Není třeba žádný zásah do půdního prostoru. Izolace je během jednoho dne na svém místě, kde odolá škůdcům, plísním, nebo vysokým teplotám.

 

A co střecha?

Foukaná izolace je pevná, má vysokou odolnost, ale nabízí také jednu významnou výhodu – má velmi nízkou hmotnost. Nemusíte se tedy obávat, že by střecha byla použitou izolací extrémně zatížená.

 

Přejete si půdu dále využívat?

V případě, že jste se rozhodli pro izolaci stropu, ale máte v plánu půdní prostory dále využívat, se nabízí možnost technologie „nová izolační podlaha půdy“. Díky stropnímu systému MAGMARELAX, který vám zajistí novou izolační podlahu z lehké dřevěné konstrukce, vám stropní systém umožní izolaci celého stropu, díky které výrazně ušetříte za topení.

Už se také těšíte, až si ve svém bytě konečně dopřejete pravou letní pohodu? A co teprve to teplo v zimních měsících! Komfort a úspora za vytápění, to je splněný sen!

Informujte se na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *