Pořiďte si tichou mobilní klimatizaci

Letní horka způsobují v bytech a kancelářích nepříjemné prostředí. Vyřešit to lze s pomocí mobilní klimatizace, která pracuje na jednoduchém principu – ohřátý vzduch z vnitřku je chlazen a vrací se do místnosti. Na trhu najdete celou řadu těchto zařízení, které pohodlně přenesete z místnosti do místnosti. Ačkoliv je to přístroj hlasitější oproti klasické klimatizaci, i zde lze vybírat z celé řady modelů, jejichž hlučnost nepřesahuje 55 dB.

Mezi takovéto tiché modely patří například 2-hadicová Trotec PAC 3550 PRO, která má hlučnost max. 50 dB a nízkou spotřebu energie. Především musíte vědět, že trh s klimatizací je velmi široký a rozmanitý a platí to i o nabídce přenosných klimatizací. Hlavním kritériem pro výběr takového zařízení je jeho výkon, který by měl být přizpůsoben velikosti místnosti, počtu oken, jakož i počtu zařízení v domě, které generují teplo (elektronická zařízení, sporák, varná deska a dokonce i lednice). Minimální výkon takového zařízení je 2,5 kW dostatečný pro účinnou výměnu vzduchu v místnosti cca 20 m2.

 

Výběr tiché mobilní klimatizace

Při výběru klimatizace zkontrolujte technické parametry, zajímat by vás měla hladina vzduchu a výkon. Například tyto modely mají nízkou hladinu hluku do 55 dB: Mobilní klimatizace Trotec 2610E, mobilní klimatizace PAC 2000 E,  Mobilní klimatizace Trotec 2000E. Tiché klimatizace  mají výborný poměr kvality a ceny, poskytují dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu.

 

Pořiďte si také ventilátor

Ideálním řešením je pořídit si domů přenosnou klimatizaci a také ventilátorkterý pomůže s cirkulací chladného vzduchu, který se drží u země. Také správně vybrané stropní ventilátory  mají velmi tichý chod a můžete je bez obav zapínat i v noci. Kapacita zařízení závisí na jeho výkonu a průměru vrtulí. Také je vhodné se při nákupu zaměřit na počet pracovních režimů. Nejjednodušší modely mají pouze jeden, nejrozsáhlejší až šest nastavitelných režimů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *