Fasáda vašeho domu může být jako nová: Mikroabrazivní tryskání je maximálně účinné

Nic netrvá věčně a ani fasáda nezůstane čistá po celou dobu její životnosti. Naštěstí se můžete obrátit na odborníky ze společnosti AXIOM REAL, kteří mají s čištěním povrchů letité zkušenosti. Navíc disponují špičkovou technikou – systémy Torbo na principu mikroabrazivního tryskání. Výsledek předčí vaše očekávání.

 

Co nezvládne voda, zvládne moderní technika

Pokud jste se pustili do čištění fasády svépomocí a záhy zjistili, že po umytí vodou nečistoty nezmizely, nepropadejte panice. Povrch se zanáší po dlouhou dobu, a proto vyžaduje odborný přístup a dodržení určitých technologických postupů.

AXIOM REAL patří k největším specialistům na mytí a čištění povrchů. Technici si poradí se všemi běžnými i méně obvyklými nečistotami organického či atmosférického původu. Fasádu vašeho domu zbaví plísně, mechů, řas, hub, lišejníků, sazí, prachu a v případě potřeby i graffiti.  Používají speciální čistící prostředky, parní a vysokotlaké  přístroje a když běžná technika nestačí, tak i systémy Torbo – pískování je efektivní pro čištění většiny materiálů – od přírodního kamene přes plasty až po lakované povrchy či mramorové desky.

 

Čištění fasády ve třech krocích

Prvním krokem je specifikace problému. Sdělíte technikovi všechny potřebné informace o fasádě – tedy proč ji chcete vyčistit a od jakých nečistot. Nebudete-li si jisti, odborník se dostaví až na místo, vyhodnotí situaci a seznámí vás s optimálním postupem.

Poté následuje samotné čištění, v rámci kterého technik použije vhodné přípravky a techniku. Nemusí se vždy jednat o tryskání-pískování – vždy záleží na povaze nečistot a stupni znečištění.

Po důkladném vyčištění mohou technici aplikovat ochranný hydrofobní nebo protiplísňový nátěr, který fasádu po několik let ochrání a zajistí jednodušší čištění.

Další informace a ukázky realizovaných zakázek najdete na www.ars.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *