Graffti na marmolitu, velmi drahá oprava, chraňte ho antigraffti, ušetříte si nervy i peníze.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. odstraňovala graffiti na našem domě. Zavolal jsem si jejich služby ihned po té, kdy se na můj dům vrhli vandalové a nenechali jediné místo čisté. V blízkosti se pořádal festival, z kterého jsme si odnesli poničený majetek. Samozřejmě pořadatelé festivalu nechtěli nic řešit a škodu nějakým způsobem nahradit.

Musel jsem si sám dojednat firmu, která mi graffiti odstraní z mého domu a zajistí, aby po nich nic nezbylo. Trochu jsem měl obavy, zda to vůbec půjde. Spojil jsem se s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem navázal komunikaci za pomoci internetu, kde jsem si nalezl kontakt.

S ochotou dojeli ihned druhý den, dovezli s sebou několik odstraňovačů  a vysokotlaké zařízení. Nejdříve nanesli odstraňovač a nechali jej působit, poté odstranili barvu spreje vysokotlakým zařízením. Moje obavy se naštěstí nenaplnily!

Graffiti bylo perfektně umyto a nezůstaly po něm žádné zbytky. Schválně jsem vystavenou fakturu zaslal pořadatelům akce, aby viděli, kolik mě jejich festival stál peněz. Spolu s odstraněním graffiti jsem dostal také doporučení, abych si nechal aplikovat antigraffiti nástřik, který ochrání můj dům před dalším poškozením. Pánové mi řekli, že jsem měl štěstí, protože sprejeři nenastříkali graffiti na marmolit, z kterého by barvu spreje nedostali a odstranění graffiti by tak bylo neúčinné a bylo by třeba marmolit vyměnit.

 

Ochrana proti graffiti se vyplatí. Odstranění a boj proti graffiti v Brně

 

 

Firmu A SERVIS LIPKA jsem si objednal, kvůli problému s pouličními malíři, kteří mi pokreslili fasádu domu. Fasádu jsem si nechal minulý rok celkově rekonstruovat, takže jistě každý ví, že se nejedná o levnou záležitost. Na internetu jsem dlouho prohledával, která firma by byla cenově i časově nejlépe dostupná.

Zbavit se graffiti jsme se chtěl co nejdříve a za cenu, která by nebyla tak vysoká, takže jsme nejprve kontaktoval firmu, která odpovídala mým finančním představám. Po vykonání práce jsem však nebyl vůbec spokojený. Grafity byly vidět a ani přetření fasádní barvou, která mi zbyla nebylo na 100% a sprej stále prosvítal.

Po této zkušenosti jsem se rozhodl najít firmu, která mi graffiti opravdu odstraní. Fasáda má světlou barvu, takže odstranění muselo být velmi kvalitní, aby barva ze spreje nebyla vidět. Jako druhou firmu jsem se rozhodl oslovit právě firmu A SERVIS. I když se cenová hladina pohybovala o něco výše, rozhodl jsme se je kontaktovat a celou situaci probral.

Rovnou mi doporučili i antigraffitovou ochranu, kterou ochráním fasádu s doživotním servisem, což se mi jevilo jako nejlepší řešení, co se financí týče. Služba odstranění graffiti Brno není levná záležitost, takže se mi antigrafiti ochrana do budoucna rozhodně vyplatí, když vidím, jak se sprejerství rozšiřuje…

Graffiti se firmě podařilo odstranit úplně, fasádu zapravili, přetřeli barvou a nanesli antigraffiti ochranu. Po této opravě nebylo vůbec poznat, kde bylo místo posprejováno. S prací jsem velmi spokojený, proto firmu A SERVIS doporučuji i dalším, kdo mají problém se sprejery.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *