Technologický nátěr LSG proti plísním v exteriéru a interiéru domu

Nedávno jsem při hledání na internetu narazila na firmu, která odstraňuje plísně z fasády. Jelikož se nám začala dělat plíseň na severní zdi našeho bytového domu, pátrala jsem po firmě, která plíseň zlikviduje. Dočetla jsem se, že firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí službu odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG.

Používá profesionální nátěr LSG , který funguje na principu antimikrobiálního působení, změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Jak popisují na svých webových stránkách, tak s ošetřeným povrchem i po velmi krátkém kontaktu s buněčnou stěnou, na které působí lokální změny v koncentraci důležitých iontů, způsobí její roztržení díky nitrobuněčnému tlaku.

Na povrchu chráněném nátěrem LSG tudíž nemají plísně, bakterie, houby a ani kvasinky šanci přežít. Pro mě i pro manžela jsou to neznámé práce a proto jsem hledala nějakou profesionální firmu, která nám plíseň z fasády odstraní.

Nechtěla jsem vypadat jako špion, nebo že jim nedůvěřuji, ale chtěla jsem se přesvědčit, zda je vše pravdou. Dnes můžete pověsit na internet cokoliv. Známe to, když hledáme konkrétní služby a potom nestačíme zírat. Firma opravdu vystupuje velmi profesionálním chováním zaměstnanců, jak lidsky, tak i k práci.

Na domluvený termín k nám přijeli zaměstnanci firmy dali se hned do práce. Povrch, který měl být ošetřen nátěrem LSG nejprve zbavili plísní a mechanicky očistili.  Očištěný povrch krásně opravili a zatřeli fasádní barvou. Měla jsem obavy, že bude zeď vypadat flekatě a barva bude v odlišném odstínu než byla původní.

 

 

Naštěstí si zaměstnanci A SERVISU nechali namíchat stejný odstín u profesionální firmy, která míchá barvy přesně podle původního odstínu fasádní barvy, kterou máme na našem domě. Po jejich práci nebylo téměř na fasádě nic poznat, že by se znovu přetírala. Po natření barvy nechali zdi proschnout do druhého dne. Druhý den přišli a na proschlou zeď nanesli protiplísňový nátěr LSG.

Mám velmi dobrý pocit, že jsem poznala a přímo vyzkoušela služeb s výše zmiňovanou firmou. Postupy opravdu nelhaly a zaměstnanci jsou velice vstřícní a slušní. Kdo má problémy s plísní na domě a nebo v bytě, vřele doporučuji se zkontaktovat s firmou A SERVIS, kteří Vám jistě pomohou tento problém vyřešit.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *