Nečistoty v podsadě, při čištění koberců volte kotoučový stroj

Ráda bych chtěla veřejně pochválit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám letos přijela vyčistit koberce v našem domově pro seniory. Koberce byly sešlapané, umaštěné, samý drobek a celkově působily sešle. Zaměstnanci uvedené firmy jsou velmi příjemní lidé a snažili se vyhovět všem našim požadavkům. Velmi slušně a pěkně se chovali k našim seniorům.

 V každém bytě je koberec, takže bylo potřeba koberce vyčistit a vydezinfikovat i pod nábytkem. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. velmi ochotně všechen nábytek přesouvali, koberec pod ním vyčistili, vydezinfikovali, vysáli do sucha a dali zase vše na své místo. Senioři mohli pracovníky firmy bez obav nechat samotné na pokojích a přitom se nebát o svůj majetek. Tím chci zdůraznit poctivé chování všech pracovníků firmy A  SERVISU. 

 Jejich metoda strojového čištění koberců je výborná a všechny koberce jsou nyní v našem domově čisté, provoněné, zářící barvami a vydesinfikované. Pracovali rychle a přitom velmi pečlivě. Zároveň reagovali vždy ochotně na všechny zvědavé dotazy od našich seniorů. Musím zmínit i lidský přístup zaměstnanců této firmy k našim seniorům. Rádi využijeme jejich službu strojového čištění koberců i v následujícím roce.

 

Těžký kotoučový stroj umí při čištění koberců zázraky 

 

Nastěhoval jsem se do bytu, který byl již pokryt koberci. Koberce nebyly ošklivé, jen byly hodně znečištěné. Rozhodl jsem se, že tedy zkusím koberce nechat vyčistit a nebudu se unáhlovat s výměnou. 

Na internetu jsem si vyhledal možné varianty, kterými lze koberce vyčistit a nejlepší varianta byla strojové čištění koberců. Jako první firmu v hledáčku jsem nalezl A SERVIS LIPKA, s.r.o., takže jsem je ihned kontaktoval a domluvil se s nimi na návštěvě mého bytu. Zajímalo mě prvně, zda je možnost kvalitního vyčištění tak špinavého koberce.

Pro firmu  A SERVIS to nebyl žádný problém a jelikož měli volno, mohli začít s čištěním koberců tentýž den. Jejich nabídku jsem neodmítl a pustili se do práce. Strojem a voňavou chemií čistili celé plochy koberců, což vypadalo velmi úspěšně. Chemii, kterou při čištění koberců využívají, je silně dezinfekční, což jsem shledával jako obrovskou výhodu, přece jen nevím, kdo přede mnou v bytě bydlel a jak využíval koberec. Byl jsem upozorněn na to, že veškeré nečistoty i roztoče dostanou z koberce pryč, takže koberec bude jako nový.

Vysavačem odsáli vykartáčované nečistoty i pěnu, která vznikla díky kartáčování chemie a také vysavačem odstranili přebytečnou vlhkost. Musím uznat, že předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly žádné stopy. Koberec byl jako nový.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *