Odborné stržení polepů a mytí oken

Společnost A SERVIS LIPKA využíváme již několik let na mytí výloh a oken v naší firmě. Pracovníci této úklidové firmy jsou spolehliví a vždy domluvenou práci odvedou pečlivě a rychle. Naše výlohy jsou po mytí vždy dokonale čisté a odborně zaškoleni pracovníci A SERVISU pečlivě odstraní i zbytky po reklamních foliích a lepidle speciálními žiletkami na sklo.

Nikdy se nám nestalo, že by pracovníci této firmy nějak neodborně prováděli svoji práci a výlohy byly pak poškrábané, nebo měly čmouhy. V našich obchodech také prováděli mytí oken po malování a řemeslech. Odborně vše vyčistili, aniž by nějak poškodili nebo poškrábali skla, což se nám stalo s předešlou firmou. Ta neodborným postupem při úklidu po zednících poškrábala skla výloh, čímž došlo k nevratným poškozením výlohy.

V našich obchodech nám provádějí službu mytí výloh dva zaměstnanci A SERVISU v servisních cyklech a to 1x za 30 dnů a při mimořádných akcích přijedou umýt výlohy vždy, kdy potřebujeme. Naši centrále kde máme kanceláře, myjí okna, kde vždy dvakrát do roka přijedou a umyjí i okna ve výšce.

Mytí oken ve výšce provádí jejich profesionální proškolený tým.  V minulém roce jsme si nechali aplikovat na výlohy impregnace GlasProtect – GSP, která má ochranný účinek proti vodě a špíně. Musím říct, že impregnace výborně funguje a výlohy se nám tolik nešpiní. Jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem všech zaměstnanců společnosti A SERVIS LIPKA .

Funkční nano impregnace, skvělé mytí oken a výškové práce!

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s mytím oken od  firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jsme soukromá střední škola a potřebovali jsme umýt všechna okna včetně venkovních plastových rolet, které byli po dlouhé zimě zaprášené a špinavé. Vzhledem k tomu, že budova školy je patrová, bylo nutné využít vysokozdvižné plošiny.

Firma A SERVIS zajistila vše potřebné a během jednoho týdne důkladně umyli kompletně všechna okna včetně parapetů a rolet. Nebylo snadné mytí zkoordinovat s provozem školy, tak aby nerušilo učitele a studenty a především neodvádělo jejich pozornost. Z tohoto důvodu mytí probíhalo většinou v odpoledních hodinách, mimo vyučovací hodinu. Zaměstnanci úklidové firmy pracovali pilně a důkladně umyli okna celé budovy.

Na doporučení jsme si ještě nechali okna ošetřit nanoimpregnací, která zabrání usazování nečistot na skleněných plochách. Impregnační nástřik má hydrofobní účinek, odpuzuje tedy vodu, která se společně s nečistotami nemá šanci udržet na skle. Impregnace je aktivní zhruba 5 let, dle klimatických podmínek. Během této doby není nutné venkovní okna umývat, vše za nás udělá vítr a déšť. Nyní je to dva roky od aplikace nanotechnologie a můžeme potvrdit, že stále funguje. Okna jsou čistá a my nemáme starosti s jejich pravidelnou údržbou. Přestože jsou náklady na impregnaci oken vyšší, nejedná se o vyhozené peníze, neboť ušetříte za pravidelné mytí během působení impregnace.

S kvalitními službami firmy  A SERVISU jsme byli velice spokojeni a můžeme je vřele doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *