Hledáte kvalitní a pěknou podlahovinu? PVC je skvělou volbou!

Sháníte moderní podlahovou krytinu, která bude snadná na údržbu a zároveň něco vydrží? Máte rádi vzhled přírodních materiálů, ale nechcete pravidelně udržovat parketovou podlahu? Přečtěte si článek, kde pro vás odborníci z centra podlahových krytin Jehla mají super tip! Tím je PVC podlaha se skvělou imitací různých druhů parket, prken či dlažeb.

 

PVC podlaha má množství výhod

V dnešní době je pro pokládku stále častěji volena PVC podlaha. Není se čemu divit. Díky moderním technologiím je vyráběna v tak dokonalých imitacích, že na první pohled nelze rozeznat od skutečných přírodních materiálů. Oproti těm je však výrazně levnější.

PVC podlaha je oblíbená především pro snadnou údržbu. Oproti dlažbě nebo plovoucí podlaze je příjemnější, měkčí a teplejší na dotek. Je vhodná také pro podlahové vytápění. Nespornou výhodou oproti dřevěným krytinám je odolnost proti vodě.

 

PVC podlaha se dělí do 2 základních kategorií

Tento typ podlahové krytiny rozdělujeme do 2 skupin, na homogenní a heterogenní PVC. Homogenní PVC podlaha se skládá pouze z jedné vrstvy hmoty. Krytina je vysoce odolná a využívá se především v extrémně zatížených prostorech. Tento typ nemá žádný vzor, je nejčastěji jednobarevný nebo melírovaný. Naopak heterogenní PVC podlaha se skládá z několika na sebe nalisovaných vrstev a nabízí se v několika dekorech.

 

V Jedla.cz nabízíme odbornou pomoc při výběru PVC podlahy

Jehla.cz působíme na trhu s podlahovými krytinami již přes 20 let. Platíme za jednoho z největších dodavatelů kompletního sortimentu podlah a dveří v České republice. Nabízíme odborný prodej i služby spojené s pokládkou podlahových krytin. Dbáme na pravidelné školení našich odborníků, kteří disponují moderním vybavením a používají nejmodernější technologie. Zaručujeme profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.

Za dobu své existence jsme se staly významnými dodavateli podlahových krytin pro zákazníky, prodejce, stavební firmy a podlaháře. Vybudovali jsme síť prodejen po České republice a jako jedni z mála odebíráme od domácích i zahraničních výrobců. Spolupracujeme s architekty a bytovými designéry. Zakládáme si na dodržení domluvených termínů dodání a zhotovených podlah.

Chcete získat více informací o podlahových krytinách od Jehla.cz nebo potřebujete jen načerpat inspiraci? Kontaktujte nás nebo rovnou přijďte posedět u šálku kávy, kde probereme nejvhodnější řešení pro vás.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *