Technická správa nemovitostí a Elektronický Domovní Asistent šetří váš čas i finance

Unavuje vás neustálé hledání spolehlivých řemeslníků pro jednotlivé opravy ve vašem bytovém domě? Utrácíte spoustu financí za provoz objektu u více různých firem? Technická správa nemovitostí a Elektronický Domovní Asistent (EDA) od Prague Property Management (PPM) vás zbaví starostí se správou objektů, zajistí rychlé odborné řešení technických závad, oprav, revizí a v neposlední řadě ušetří váš čas i finance.

 

Flexibilní technická správa nemovitostí od Prague Property Management

Technická správa nemovitostí zahrnuje komplexní technické služby pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva (BD) v Praze a blízkém okolí. V PPM zajistíme bezproblémový chod vašeho bytového i nebytového objektu. Postaráme se o váš  bytový dům. Od zajištění drobných oprav, po převzetí správy technologií až po nákladovou optimalizaci provozu vašeho objektu

Komplexní technická správa nemovitostí zahrnuje profesionální správu domu, údržbu okolí včetně zeleně, revize a odborný servis všech zařízení i jejich pravidelné kontroly. Staráme se také o nepřetržité vyprošťování z výtahů, evidenci odečtů, rozúčtování vodoměrů a měřidel tepla včetně jejich výměn. Při jakékoliv technické poruše garantujeme servis nebo výměnu kvalifikovaným řemeslníkem. Zajištění 24hodinové havarijní služby je samozřejmostí. V neposlední řadě evidujeme případné škody a pojistné události objektu. Díky Elektronickému Domovnímu Asistentu (EDA) rychle nahlásíte jakýkoliv požadavek nebo problém naši specialisté  ho v krátkém čase vyřeší za vás.

 

Elektronický Domovní Asistent (EDA)

Moderní systém evidence a řešení poruch s názvem Elektronický Domovní Asistent si v současné době pochvaluje řada SVJ i BD, se kterými spolupracujeme. Díky chytrému a především propracovanému systému dokážeme v krátkém čase vyřešit poruchy, závady nebo revize spojené s vaším domem nebo jinou nemovitostí, ať už jste kdekoliv. A nenechte se zmást, nejedná se o call centrum. EDA zdařile funguje na bázi propojení všech našich odborníků. Proto se nemusíte bát, že by byl některý z vašich požadavků zapomenut a nedošlo na jeho okamžité řešení.

Služba Elektronický Domovní Asistent je vám k dispozici na telefonním čísle +420 840 111 840 každé pondělí až čtvrtek od 8:00 do 18:00, v pátek pak od 8:00 do 16:00. Klientská zóna na webových stránkách Prague Property Management funguje nepřetržitě, kontaktovat nás ale můžete i skrze email eda@ppmas.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *