Hledáte v Praze kvalitní firmu na mytí výloh a čištění log? Výškové práce mytí oken v Praha

Co se týče naší prodejny hraček na hlavním nádraží, my máme zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Spolupráce s touto firmou funguje naprosto v pořádku. Její pracovníci nám myjí výlohy jak zvenku, tak i vevnitř a dvě loga či skleněné příčky mezi vnitřními výlohami.
 
Musím jako vedoucí říci, že to není lehká práce. Výloh tu máme opravdu hodně, navíc jsme rohový obchod, za den kolem něj tedy projde tisíce lidí. K tomu nám tu na výlohy šahají běžně děti. Není to lehké, o to víc si jako vedoucí jejich práce cením. Měli jsme na výlohách už všelijaké nečistoty.

 

Každopádně pán, který k nám chodí z firmy A SERVIS výlohy už několik let umývat, vždy vše odstraní, ač to asi pro něj také není vždy moc příjemné. Občas ho vidím, jak pokyvuje hlavou nad tím, co zase na skle našel, ale nedivím se mu. Co se týká našich dvou log na obchodě, k tomu už jsou potřeba schůdky a ty pánovi půjčujeme. Prachu se na ně totiž slétá až až.

 

Co se týče výloh, zvenku trváme na mytí každý měsíc, opravdu je to tady na nádraží potřeba. Co se týče vnitřku, tak jednou za několik měsíců. Prach se nám totiž na skla také slétá. Vnitřní příčky jsou pak myty spolu s vnitřními výlohami, loga také nepravidelně. Za prodejnu hraček však musím přístup firmy A SERVIS pochválit, my jsme s prací jejích pracovníků spokojeni. Pěkný den.


Mytí výloh a oken, odstranění polepů, folií, reklam, silikonu, bannerů. Výškové mytí oken a čištění fasád Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., je úklidová společnost s více než dvacetiletou tradicí v oboru. Provozuje profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek. Svým klientům poskytuje službu mytí oken a výloh, a to jak v institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v soukromé sféře – mytí oken v bytě, residenci, či domě.

 

Zakázky její pracovníci realizují pravidelně obchodním centrům a firmám. Zákazník si nastaví, v jakém intervalu se budou okna a výlohy umývat. A SERVIS se přizpůsobí provozu firem, ale i domácností. Je tedy flexibilní. Pro pracovníky není překážkou mytí oken realizovat i po pracovní době. 

 

 

Nachází-li se vaše okna v těžko přístupných místech (výškách, zaoblených rozích, atd.), tak pracovní tým disponuje platnou licencí pro práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky a zaměstnanci byli proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Je též vybavený vysokozdvižnou technikou a speleologickým a horolezeckým zařízením. Využívá jen těch nejkvalitnějších pomůcek, pokud je tedy vaše okno silně znečištěno od zbytků reklam, silikonu, bannerů, atd., je takové čištění prováděno za pomoci korundových žiletek, které mají 10 cm dlouhou plochu. Tím je zabráněno poškrábání a poškození prosklené plochy. Zároveň je však důkladně očištěna od zatvrdlých nečistot.

 

Pracovníci A SERVISU nepoužívají  žádná leštidla. Po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem a následně se nechá před leštěním proschnout. Poté je leštěno pouze 100 % bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Po použití leštidel totiž po čase půjdou na oknech vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které jsou pak na okně zřetelné.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *