I nový nábytek může mít opotřebovanou patinu

Ne každá domácnost a interiér touží po nábytku se supermoderním a nablýskaným vzhledem. V současnosti je naopak zvýšená poptávka po nábytku se starším vzhledem. Dokonce i po nábytku, který působí mírně opotřebovaným dojmem. Jedná se o ideální volbu do rustikálních interiérů i do domácností, které příliš nevyznávají oblibu k vysoce lesklým dvířkům u nábytku. Hledat ale nemusíte pouze po bazarech nebo výprodejích. I nový nábytek může být vybaven takovou patinou, která mu dodá opotřebovaný vzhled.
 
Patinovaná dvířka – novinka v nabídce Trachea
Společnost Trachea na našem trhu patří k firmám, které velmi významně ovlivňují trendy v oblasti nábytku. Především pak v kategorii výroby nábytkových dvířek. Společnost se tradičně zabývá výrobou fóliovaných dvířek – ať už se jde o moderní dřevodekory, unibarvy či lesklé nebo matné fólie. Novinkou loňského roku bylo rozšíření sortimentu o nabídku vysoce lesklých a matných akrylátových dvířek T.acrylic.
Navíc lze fóliovaná dvířka opatřit tzv. dodatečnou povrchovou úpravou, což je například velmi oblíbený dekorativní tisk Overface, tmavá patina Rustikal a lakování. Absolutní novinkou této společnosti je světlá patina, a to Patina Provence a Scandia.
Ty mohou dodat jakémukoli druhu nábytku vzhled mírného opotřebování vlivem času. Jedná se o unikátní metodu, kdy zjednodušeně řečeno vypadá nový nábytek jako starý. Zachovány jsou současně všechny přednosti a kvality nábytku nového.
 
 
Patinovaná dvířka si zaslouží kompletní doplňky a příslušenství
Pokud chcete patinovaná nábytková dvířka, samotný výběr patiny a dvířek ještě k dokonalosti nestačí. Například v oblasti kuchyňské linky mohou být skříně a dvířka vybaveny různými detaily, které podtrhují jejich půvab. Právě detaily vytváří dokonalý design. Společnost Trachea pro dokonalé provedení patinovaných dvířek a soustav nábytku tyto detaily také nabízí. Jedná se zejména o dekorativní lišty –  listely, které jsou velmi podceňovaným prvkem. Ovšem pokud je správně vybrán jejich design, tvar a umístění, stanou se prvkem, který celé dílo výrazně zkrášlí. To samé také platí i o výběru úchytek pro patinovaná dvířka, které Trachea také nabízí v širokém zastoupení. 
 
Kompletní nabídku dekorů dvířek a doplňků najdete na www.trachea.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *