Jak efektivně a elegantně rozdělit jednotlivé části místnosti?

Místnosti v domácnostech mohou mít v dnešní době hned více využití. Nejčastěji se setkáváme se společným prostorem pro kuchyně a jídelny. Dále pak mohou být obývací pokoje nebo ložnice spojené s pracovnou a místem pro počítač. A výjimkou nejsou ani dětské pokoje, kde by měla být rozdělená část na hraní a část na spánek a učení. Tyto víceúčelové místnosti mohou být efektivně a zároveň elegantně rozdělené.

 

Zapomeňte na stavbu příček

Pokud plánujete rozdělit jednu místnost na 2 samostatné prostory, nemusíte hned v interiéru stavět další příčku. Stavba příčky je nákladná finančně i časově a navíc se jedná o trvalé řešení. Co když si po čase rozmyslíte, že by bylo vhodné jiné řešení? V takovém případě máte ještě jednu možnost a tou je využití japonských stěn. Při rozdělení místností japonskou stěnou dokážete rozdělit jeden velký prostor velmi elegantním způsobem.

 

Snadná montáž a velký výběr druhů

Japonské stěny jsou také typické svou jednoduchou instalací. Na strop místnosti se instaluje nosný profil. Do něj se poté zasouvají látky, které se pohybují v kolejničkách na kolečkách a dosahují až k podlaze. Jejich maximální vypnutí zajistí závaží na spodní straně. Po zatažení vytvoří japonské stěny krásnou plochu, která může mít mnoho podob a designů. Zejména, když se obrátíte na specializované prodejce. Jestli chcete vybírat z opravdu široké nabídky designových látek pro japonské stěny, využijte nabídky Unoal.cz.

 

Japonské stěny jsou skvělým způsobem stínění do moderních domácností

Pro moderní novostavby jsou typickým znakem velká okna a prosklené plochy. I zde můžete využít japonské stěny. Jsou skvělým designovým interiérovým způsobem stínění domácnosti. Dokonale dokáží zastínit i velké prosklené plochy a ochránit tak váš interiér před ostrými slunečními paprsky a také před přehříváním.

Kompletní nabídku najdete na www.unoal.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *