Podle čeho vybrat koupelnová svítidla?

Pokud zařizujete koupelnu, musíte si v první řadě uvědomit, že se jedná o vysoce specifickou místnost. V koupelně se totiž vyskytuje zvýšená vlhkost a většinou malá okna, takže zde není dostatek přírodního světla. Právě tomu je nutné podřídit výběr koupelnového osvětlení. V tomto článku vám poradíme, čeho byste se měli při výběru koupelnových světel řídit a představíme si i velice zajímavé modely.
 
Podle čeho vybírat osvětlení do koupelny
Pro osvětlení koupelny je vhodná kombinace více světel. Vhodné je jedno centrální světlo. Dále je důležitá kombinace bodových světel, která centrální světlo doplní. Vhodné je nástěnné světlo, které můžete umístit z obou stran zrcadla. Alternativou tohoto je světlo nad zrcadlem. Tato světla ocení dámy i pánové. Ženy při líčení, muži například při holení. Při výběru osvětlení do koupelny je nutné věnovat pozornost jeho kvalitě. Koupelnové osvětlení je specifické pro své použití, řídí se přísnými pravidly a normami. Montáž je tedy lepší nechat na odbornících!
 
koupelnaZajímavé tipy osvětlení, které dají koupelně styl
Koupelnové svítidlo 5611-1CC
Toto nástěnné koupelnové svítidlo, zaujme na první pohled svým moderním designem. Zajímavá je především kombinace materiálů – chormu a zrcadla. Světlo nejenže vypadá opravdu stylově, ale je dobrým zdrojem světla především v tmavších koupelnách.
 

Koupelnové svítidlo 5612-2CC
Koupelnové svítidlo 5612-2CC má praktický šňůrový spínač. Jedná se opět o kombinaci chromu a zrcadla. Vhodné je k umístění nad zrcadlo, kde slouží opravdu špičkově. Toto svítidlo uvádí na trh společnosti Searchlight. Pyšní se vysokou kvalitou a odolností.
 

svetloKoupelnové svítidlo LED 32213/31/16           
Koupelnové svítidlo Philips je ideální do moderních koupelen. Potěší jeho super výkon a to díky moderní LED technologii. Svítidlo je vyrobeno z hliníku, takže se z něho stává i designový doplněk.
 
koupelnaKoupelnové svítidlo 4413CC
Koupelnové svítidlo 4413CC je určeno pro všechny milovníky extra moderního stylu. Je vyrobeno z odolného chromu a nabízí intenzivní a přitom velice příjemné světlo.
 
Dejte vaší koupelně moderní vzhled. Tato a další svítidla najdete na www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *