Jak na čistá okna a žaluzie?

Ano, můžete se do toho pustit sami a žaluzie čistit jednu lamelu po druhé ručně a poté ještě umýt okna. Čištěním však strávíte mnoho času a výsledek s největší pravděpodobností nebude odpovídat vynaloženému úsilí. Na žaluziích zůstávají nečistoty a prach a na oknech často vznikají šmouhy. Není to způsobeno špatným čistěním, ale nedostatečným technickým vybavením a také obyčejnou vodou, při jejímž usychání vzniká vodní kámen. Abyste ušetřili čas a mohli se radovat z krásně vyčištěných oken a žaluzií, doporučujeme využít některou z profesionální firem, zabývajících se čištěním.

 

Špička v čištění oken

V ČR je špičkou a jedním z mála profesionálních poskytovatelů čištění oken a venkovních žaluzií společnost SAUBERPRO Cleaning. Specializují se na mytí oken a venkovních žaluzií nejen klasickými metodami, tedy rozmývákem a stěrkou, ale také na mytí demineralizovanou vodou. Toto mytí má hned několik výhod. Demineralizovaná voda při usychání netvoří vodní kámen a nevznikají tak na vyčištěných površích nevzhledné šmouhy. Vyčištěné povrhy nemusíte proto sušit a ušetří se tak spousta času. Při mytí demineralizovanou vodou není třeba používat agresivní chemické přípravky a spotřebujete tak mnohem méně vody na oplach. Šetříte tak i životní prostředí. A co navíc? Protože jsou povrhy hladké a bez usazenin, následně se nečistoty mnohem hůře a pomaleji usazují a povrchy tak vydrží čisté delší dobu.

Asi se ptáte, jak takovou demineralizovanou vodu získat. Demineralizovaná voda se vyrábí z obyčejné vody reverzní osmózou. Společnost SAUBERPRO Cleaning vyvinula jedinečný přenosný přístroj na výrobu demineralizované vody. Přístroj si dovezete kamkoli potřebujete a jednoduše zapojíte na přívod vody. Přístroj je navíc kompatibilní pro našroubování kartáčů a demineralizovaná voda tak může tryskat přímo z kartáče. Mytí žaluzií je tak mnohem efektivnější a nezabere vám tolik času. Ať už se rozhodnete, že umyjete okna sami, nebo využijete profesionálního čištění, společnost SAUBERPRO Cleaning je vám vždy k ruce.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *