Jak na hydroizolaci?

Průnik vody může být velkou nepříjemností. Řeč je hlavně o průniku vody do budov. To probíhá nejčastěji skrze špatně zaizolovanou střechu. Voda potom může způsobit celou řadu potíží jako je nadměrná vlhkost v místnosti, vznik plísně, opadávání omítky a ve finále i narušení zdiva a tak někdy i celkové statiky domu. Před vodu je nutné se bránit. Pomůže jedině správná hydroizolace. Jak na ni?
 
Hydroizolace střechy nemusí být vůbec složitá
Pokud si myslíte, že hydroizolace střechy je složitý proces, který zabere několik dní práce, jste na velkém omylu. Díky moderním materiálům může být i zdánlivě složitá hydroizolace střech jednoduchá. Lze ji totiž provést pomocí speciální laminované folie Alkorplan. Tato folie je vyrobena na bázi měkčeného PVC a díky tomu je tvárná a má řadu výborných vlastností. 
 
Pro novostavby i rekonstrukce
Folie Alkorplan je vhodná k hydroizolaci střech na nových stavbách a vhodná je i při rekonstrukcích. Její velkou předností je poddajnost, díky které je možné Alkorplan využít i při hydroizolaci šikmých nebo nepravidelných střech. Jednotlivé díly se dají k sobě lehce svařovat, takže se nemusíte bát, že by hydroizolace střechy nebyla dokonalá. Výhodou folie je, že výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Je odolná proti UV záření a odolává teplotám v rozmezí od-30°C až do +80°C. Hydroizolaci lze díky těmto jejím vlastnostem provádět i v zimě, takže pokud vás vlhkost trápí, můžete začít vlastně ihned.
 
Využití má více
Na provádění hydroizolace pomocí folie Alkorplan se v České republice specializuje společnost Hizol s.r.o. Kromě toho provádí i efektivní hydroizolace teras, bazénů či zahradních jezírek.
 
izolace
 
Kompletní informace najdete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *