Série obkladů a dlažek Balvano přináší do koupelen eleganci a kreativitu

Dnešní trendy v oblasti využití obkladů a dlažeb v koupelnách hovoří naprosto jasně. Obklady a dlažby do koupelen musí působit elegantním a příjemným dojmem s čistými liniemi. Zároveň by ale měly umožňovat určitou možnost kreativity a různých řešení, aby mohla být koupelna obložena přesně podle vkusu každého zákazníka. Dominovat by měly přírodní a jemnější barvy. Přesně tyto podmínky splňuje série Balvano, kterou nabízí společnost Keramika Hašek, jako novinku ve svém sortimentu.
 
Novinka, která je vytvořena podle nejnovějších trendů
Ačkoli se podmínky moderních trendů mohou zdát pro výrobce a prodejce jednoduché, realita je zcela opačná. Vytvořit moderní sérii obkladů a dlažeb jednoduché rozhodně není. Společnost keramika Hašek je v oblasti prodeje obkladů a dlažeb jednou z nejspolehlivějších společností na našem území. Obklady a dlažby vybírá od těch nejlepších tuzemských i světových výrobců. Série Balvano byla představena v sortimentu poprvé v katalogu Podzim 2013. Katalog Podzim 2013 je plný sérií moderních obkladů a dlažeb, kde série Balvano do koupelny opravdu dominuje.
 
Čím je série Balvano unikátní?
Obklady a dlažby Balvano snoubí přirozenou eleganci a možnost kreativního využití. Vyrobena je ve variacích přírodních barev, kterým dominují různé odstíny hnědé a šedivé. Velkoformátový obklad s rozměry 20x40cm ještě umocní eleganci. Dlažba Balvano disponuje rozměry 33x33cm a je nabízena ve třech různých variantách. Vysokou možnost kreativity umožňuje ale především široká nabídka doplňků k této sérii. Tu tvoří například mozaika Balvano v různých velikostech, listely Balvano, inzerto Balvano nebo dokonce schodovky Balvano. Výběr je opravdu pestrý a záleží pouze na vás, jak svou koupelnu nakombinujete.
 
balvano
 
Kompletní nabídku najdete na www.keramikahasek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *