Temperancí vzduchu bojujete proti vlhkosti a proti tepelným ztrátám při větrání

Temperance vzduchu je v dnešní době velmi hojně využívaná technologie při stavbě novostaveb. Tato technologie zamezuje vzniku tepelných ztrát a nabízí účinné větrání. Zároveň snižuje vlhkost vzduchu v interiéru a zabraňuje vzniku plísní. Temperance ovšem nemusí být využívána pouze v novostavbách, ale dopřát si ji mohou i majitelé starších rodinných domů. Řešení přináší společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o.
 
Řešením jsou solární panely SolHeat
Společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o. je na našem trhu specialistou na solární ventilace. Jedná se o solární panely, které se umístí na fasádu domu nebo na střechu. Vybírat můžete ze dvou základních typů těchto solárních ventilací. Prvním z nich jsou solární panely SolFresh. Ty dokáží nasávat vzduch zvenčí, ohřát jej pomocí solární energie a teprve poté pustit do místnosti. Vzduch je tedy čerstvý, s nižším obsahem vlhkosti a snižuje vlhkost v interiéru. druhou variantou jsou ovšem solární panely SolHeat, které právě nabízí také schopnost temperance vzduchu. Jsou totiž vybaveny ještě jednou technologií navíc.
 
Jak pracují solární panely SolHeat?
Funkce solárních panelů SolHeat může být stejná, jako u modelů SolFresh. Solární panely SolHeat jsou schopny také nasávat vzduch z interiéru přímo do solárního panelu. Zde se teplota vzduchu z místnosti opět zvýší a vzduch je do místnosti vpouštěn větrákem teplejší. Místnost se tak průběžně ohřívá a temperance pomáhá výrazně snížit náklady za vytápění. Navíc u tohoto způsobu nejsou žádné provozní náklady, které by vás finančně zatěžovaly. Nasávání vzduchu, jeho ohřev i následné vpouštění do místnosti ventilátorem pracují na solární energii.
 
princip
 
Kompletní informace najdete na www.solarniventilace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *