Jak probíhá zateplení půd se společností Foukaná Izolace s.r.o.

Společnost Foukaná izolace s.r.o. je na našem trhu specialistou v oboru zateplení stropních a střešních konstrukcí rodinných domů. V tomto oboru může nabídnout již 18 let zkušeností a patří tedy k nejzkušenějším firmám. Zateplení půd probíhá foukanou minerální izolací od nejkvalitnějších dodavatelů. Materiály jsou certifikované a technologie zateplení je na vysoké úrovni. Díky tomu mohou realizace foukané minerální izolace společnosti Foukané Izolace s.r.o. dosahovat opravdu vysokých účinků.
 
pudaSamotný proces zateplení vaši budovu nijak nenaruší
Samotné zateplení půd u rodinných domů pomocí foukané izolace je mnohem efektivnější a šetrnější pro celou budovu. Vše začíná tak, že k vašemu pozemku přijede nákladní automobil, ve kterém bude uskladněn izolační materiál. Z tohoto automobilu bude natažena hadice přímo na půdu k zateplovanému prostoru. Na konci hadice je aplikační pistole, kterou ovládá jediný pracovník. Materiál je na místo určení dopravován hydraulicky, právě pomocí hadice. Zkušený pracovník na půdě zajistí jeho rovnoměrnou aplikaci i v těžko přístupných a rizikových místech, kde by jinak hrozil vznik tepelných mostů. Při tomto způsobu realizace zateplení nevzniká žádný odpad, vrstva izolačního materiálu je souvislá a zvládá ji jediný pracovník, takže nijak nenaruší chod vašeho domu.
 
pudaNěkolik čísel na závěr
Jak již bylo řečeno, společnost Foukané Izolace s.r.o. má se zateplením pomocí foukané minerální vlny zkušenosti více, než 18 let. Za tuto dobu má na svém kontě již stovky realizovaných projektů po celé republice. Celý proces zateplení trvá v průměru 3-5 hodin. Zateplení pomocí foukané izolace dokáže snížit náklady na vytápění a tepelné úniky až o 30%. Návratnost investice je 4-6let. Díky vysoké kvalitě materiálů a technologií poskytuje společnost na realizované zakázky nadstandardní záruku 60 měsíců. Doprava a zaměření jsou zdarma.
 
Kompletní informace o společnosti najdete na www.foukaneizolace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *