Jak se opravdu účinně zbavit vlhkosti ve sklepě?

CS vlhkomer 1200x900
Pro odstranění vlhkosti ve sklepě existuje mnoho přípravků nebo prostředků. Může se jednat o různé postřiky, nátěry, injekce do zdiva a další prostředky a metody. Většina z nich ale řeší následek vlhkosti ve sklepě (vlhké zdivo), nikoliv jeho příčinu. Pokud se nebudete zajímat o účinné odstranění příčiny vlhkosti ve sklepě, nikdy se problémů s vlhkostí nezbavíte. A co je hlavní příčinou?
 
Vlhkost vzduchu je nad hranicí 65%
Pokud vlhkost vzduchu dosáhne hranice 65% nebo ji dokonce přesáhne, je vzduch vlhkostí nasycen. Nemá další možnost vlhkost pohlcovat a tak se jí musí zbavit. Bohužel se zbavuje vlhkosti na zdech místností. to je nejčastější příčina vzniku plísní a vlhkosti ve sklepě. Pro účinný boj s vlhkostí ve sklepích je důležité najít takové řešení, které by dokázalo udržet hladinu vlhkosti vzduchu pod hranicí 65%. Dají se takové metody odstranění vlhkosti ze sklepů pořídit?
 
CS vlhkomer 1200x900
 
Společnost TAURIS plus, s.r.o. představila unikátní metodu
Společnost TAURIS plus, s.r.o. si je vědoma, že vysoušení sklepů je pro mnoho objektů velmi nepříjemnou činností. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru firma vyvinula moderní systém, který dokáže snížit trvale vlhkost ve sklepě až o 20%. Trvalá vlhkost vzduchu se tedy bude držet pod hranicí 65% a zdivo už nebude vlhnout. To vše při nákladech na provoz, které se u průměrných sklepů pohybují okolo 10Kč za měsíc.
  
odstraneni vlhkostivysouseni zdiva
  
TAURIS plus, s.r.o. najde nejlepší řešení
Princip systému větrání sklepů je založen na mnohaletých poznatcích v tomto oboru. Díky nim dokáže moderní systém odsávat vzduch v místech kde je největší koncentrace vlhkosti. Vzduch je odváděn pryč z místnosti a je nahrazen čerstvým vzduchem s nižší vlhkostí. Každá realizace tohoto systému je plánována a realizována individuálně. Sklepy totiž nikdy nejsou stejné a mají na vysoušení odlišné nároky. Proto odborníci TAURIS plus, s.r.o. vždy najdou nejlepší možné řešení pro konkrétní sklepy. Díky tomuto přístupu je dosaženo maximální účinnosti v každém sklepě.
  
Kompletní informace najdete na www.vysouseni-vlhkost-cz.webnode.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *