Super vychytávka pro moderní koupelny!

V dnešní době chytrých materiálů a moderních způsobů výroby je možné snad cokoliv. Designéři a konstruktéři pracují na rozmanitých vychytávkách, které zpříjemňují lidský život a dělají interiéry super moderními. Představujeme vám jednu velkou zajímavost koupelnového designu…
 
Design koupelny povýšen na maximum
Koupelna již dávno není jen místem na mytí. V současné době koupelna povýšila v mnoha domácnostech na místnost, která je určena pro pohodový odpočinek. Právě proto dnešní konstruktéři kladou velký důraz právě na výrobu produktů, které mají pobyt v koupelně co možná nejvíce zpříjemnit a současně ozvláštnit. Pravdou je, že výrobci moderního osvětlení – značce Paulmann se snaha povedla na jedničku. Na trh totiž Paulmann uvedl speciální LEDkové světlo mezi spáry mezi dlaždice.
 
svetloHra světla a extra moderní vzhled
LEDkové světlo určené mezi spáry mezi dlaždice je systém malých Led svítidel, která se umisťují do spáry dlaždic. Mohou tedy v koupelně vytvořit zajímavou hru světel. Malé LED žárovky kromě toho zajití i příjemné osvětlení například schodů pod vyvýšenou vanou. Skvěle vypadají i na zdi či v blízkosti zrcadla, umyvadla nebo květin. Zápustná hloubka je 14mm. Instalaci těchto miniaturních světel zvládnete hravě sami. Těšit se můžete na super designovou vychytávku, která vaší koupelnu promění v moderní místo. Životnost LED zdrojů je až 50 000 hodin!
 
Dejte vaší koupelně moderní tvář i vy. Tato speciální světla najdete v nabídce na www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *