Jaké desky využít na podlahu na půdě rodinných domů?

Půda u starších rodinných domů bývá v drtivé většině případů tvořena zejména trámy. Taková půda není obyvatelná a ani není průchozí, takže nemůže sloužit ani pro pohodlné uskladnění věcí a ani pro obývání. Pokud tuto situaci chcete změnit, prvním krokem je realizace průchozí podlahy. Ta zajistí potřebný komfort a je prvním krokem při rekonstrukci půd. Podlahu je třeba nejprve zateplit, vytvořit podkladní rošt a následně položit podlahové desky. Právě desky jsou pro výslednou kvalitu desky rozhodující. Jaké desky tedy zvolit?
 
Desky CETRIS® jsou pro podlahy jako stvořené
Právě desky CETRIS® jsou v oboru stavebnictví známé, jako velmi univerzální produkt se skvělými vlastnostmi. Výrobce nabízí několik druhů cementotřískových desek CETRIS. Každý druh desek CETRIS® je určen pro jinou aplikaci – použití a disponuje takovými vlastnostmi, které jsou pro dané použití nejvíce potřeba. To platí i pro podlahy. Přímo pro  realizaci  podlah je určena kategorie podlahových desek CETRIS®, které jsou vzhledem k svému formátu ideálním řešením.
 
cetrisJaké vlastnosti mají podlahové desky CETRIS®?
Desky na podlahu Cetris  Cementotřískové desky CETRIS® jsou vyráběny slisováním směsi dřevěných třísek, cementu, vody a hydratačních přísad. Toto složení dodává deskám CETRIS® vysokou pevnost a odolnost i při zachování nízké hmotnosti. Podlahová vrstva bude tedy lehká a bude minimálně zatěžovat konstrukci stavby. V kombinaci s ideálním zateplením podlahy na půdě vznikne tepelně-izolační vrstva s protipožárními parametry. Podlaha je ihned po instalaci průchodná a na desky CETRIS® může být využito široké spektrum podlahových krytin. Pomocí desek CETRIS® na půdách vznikne homogenní roznášecí vrstva. Využity mohou být podlahové desky CETRIS® s perem a drážkou v jedné vrstvě ( tl. ≥16mm ) nebo desky s tupou hranou ve dvou vrstvách ( min. tl. 2 x 12mm ) v systému lehkých plovoucích podlah.
 
Kompletní informace najdete na www.cetris.cz.  

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *