Točité schodiště dřevěné nebo ocelové?

Točité schodiště je v současnosti velmi hojně využívaným řešením v mnoha rodinných domech i mezonetových bytech. Dříve se tento druh schodišť využíval zejména pro menší domy, kde bylo hlavním cílem uspořit co nejvíce prostoru. Točitá schodiště totiž opravdu zaberou minimální prostor v interiéru. teď jen vybrat, který druh se do domácnosti bude hodit více. Zda to budou dřevěné nebo kovové. Právě výběr materiálu je pro design točitého schodiště v kombinaci s celým interiérem nejdůležitější.
 
schodNechcete udělat chybu? Nechte si poradit!
Pokud chcete vybrat točité schodiště opravdu správně a nechcete udělat chybu, které byste později mohli litovat, je vždy lepší vyhledat odbornou pomoc. Ta navíc může být zcela zdarma. Je zbytečné utrácet tisíce za bytové architekty, kteří vám vytvoří návrh, nechají si ho zaplatit, ale vy stále nemáte v ruce nic, než kousek papíru. Odborné rady se správným výběrem i návrhy točitého schodiště můžete využít přímo u profesionálů v tomto oboru. Musí jít ovšem o firmy, které mají s výrobou schodišť dostatečné zkušenosti. Například jako firma EQUIPE DESIGN, spol. s r.o., která se na návrhy výrobu a montáže schodišť specializuje již os roku 1998.
 
EQUIPE DESIGN, spol. s r.o. vám pomůže najít správné řešení. Variant je mnoho
Díky dlouholetým zkušenostem s individuálním návrhem schodišť a jejich výrobou dokáže společnost EQUIPE DESIGN, spol. s r.o. najít a vytvořit to nejlepší možné schodiště i pro váš interiér. To samozřejmě platí i pro točité schodiště. V nabídce totiž najdete kovová i dřevěná schodiště v různých materiálových provedeních a v různých designech. Už samotné nášlapy (schodové díly) mohou být vyrobeny z mnoha druhů masivních dřevin, z mnoha druhů kovových materiálů i z tvrzeného skla. Vybírat také můžete i různé druhy zábradlí na schodiště, kterých také najdete širokou nabídku. Hledání a návrhy individuálního řešení schodiště pro daný prostor patří ke specialitám EQUIPE DESIGN, spol. s r.o.
 schod
Kompletní nabídku schodišť a materiálů najdete na www.equipe.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *