Jak zabránit vlhnutí v rodinných domech?

Vznik nadměrné vlhkosti v rodinných domech je bohužel pro mnoho domácností běžnou součástí. Vlhkost je v mnoha případech způsobena nedostatečným větráním, kdy vlhký vzduch není odveden z objektu. To má za následek vlhnutí zdiva a vznik plísní, které nikdo z nás v domě nechceme. Větrání okny v mnoha případech není možné. V zimě zase způsobuje větrání okny velké tepelné ztráty, které pocítíme v našich peněženkách. Existuje však způsob, který odvede vlhký vzduch z místnosti bez tepelných ztrát.

Ventilační turbíny dokáží vyřešit problémy s větráním
Využití ventilačních turbín pro vyřešení problémů s odvětráváním, se v současnosti začíná stávat velmi využívanou variantou. Je možné je využít všude tam, kde větrání okny není možné, nebo není ekonomické. Nejčastěji se ventilační turbíny využívají pro odvětrání kuchyní, WC, koupelen, půdních prostor, sklepů i vinných sklípků a hal. Mohou být instalovány na všechny typy střešních krytin. Nezáleží ani na tom, zda máte plochou nebo šikmou střechu. Ovšem vždy musíte hledat především podle kvality. Pokud turbíny nemají dostatečnou kvalitu, nemohou naplno odvádět svou práci. Mezi nejlepší tuzemské značky se řadí ventilační turbíny VIV. Mezi vysoce kvalitní zahraniční značky se řadí především turbíny Lomanco, které jsou z USA.

odvětrání

Kde najít tyto druhy a proč se řadí mezi nejlepší?
Jestli hledáte kvalitní společnost, která vám pro odvětrávání nabídne kvalitní ventilační turbíny Lomanco a VIV, můžete se obrátit na TAURIS plus, s.r.o. Ta si je velmi vědoma kvalit obou těchto výrobců, proto vám je nabízí a turbíny VIV a Lomanco tvoří největší část nabídky této společnosti. Hlavní výhodou je samozřejmě dokonalá výroba obou druhů turbín. Pro svůj provoz nepotřebují žádnou elektrickou energii. Jejich provoz pro vás tedy neznamená žádnou finanční zátěž do budoucna. Pro chod těchto přístrojů je totiž třeba pouze vítr. I vítr s minimální silou dokáže roztočit turbínu, která díky tomu bude odvádět vlhký vzduch z místnosti. že se jedná o vysoce kvalitní výrobky potvrzuje i záruční doba. Záruční doba na funkci ventilačních turbin je 12 – 15 let.

Kompletní informace naleznete na www.taurisplus.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *