Každá střecha musí být dokonale odolná zejména proti vodě

Voda a vlhkost jsou největšími nepřáteli každého druhu střechy. Proto je třeba každou střechu před těmito nepřáteli dostatečně chránit, aby ji nepoškodili neudělali neštěstí i v interiéru. zejména jsou velmi náchylné na vniknutí vlhkosti ploché střechy. Právě zde je třeba klást velký důraz na kvalitu materiálu a pokládky. Sebemenší chyba nebo nedokonalost může znamenat velký problém.

Spolehněte se na Hizol a starosti budou pryč!
Jestli hledáte opravdu spolehlivé a kvalitní řešení, jak ochránit svou plochou střechu před vlhkostí, obraťte se na společnost Hizol s.r.o. Tato společnost se na hydroizolace plochých střech soustředí již od svého založení v roce 1996. provádění profesionálních hydroizolací je hlavní náplní společnosti a v tomto oboru již získala opravdu velké množství zkušeností. Proto je spolupráce s touto společností zárukou odvedení skvělé práce. Střecha bude odolná proti poškození i proti ohni. Kvalitní materiál společně s kvalitním provedením toho může dosáhnout. Hizol s.r.o. dokáže splnit obojí.¨

hydroizolace střechyhydroizolace střechy

Jaký materiál Hizol s.r.o. využívá?
Na realizaci hydroizolace střech se společnost Hizol s.r.o spoléhá výhradně na široký sortiment kvalitních hydroizolačních fólií ALKORPLAN. Fólie ALKORPLAN jsou na trhu již více než 30 let a patří tedy k nejkvalitnějším a nejdéle působícím značkám v tomto oboru. Pouze kvalitní výrobci jsou schopni se na trhu udržet takovou dobu, což je důkaz opravdové kvality. Fólie ALKORPLAN se vyznačují vysokou odolností proti vodě i proti vlhku. Dále jsou velmi odolné i proti účinkům UV záření a skvěle odolávají i stárnutí. Vyznačují se také vynikající svařovatelností, což je v kombinaci s odbornou pokládkou Hizol s.r.o se na vaší střechu dostane opravdová kvalita.

hydroizolace střechy

Přesvědčte se sami na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *