Jaké vlastnosti by mělo mít nové plastové okno?

Nejdůležitějším faktorem při výběru nových plastových oken by měly být jednoznačně jejich tepelně-izolační vlastnosti. Hlavním důvodem výměny oken nebo pořízení kvalitních oken do novostaveb je přeci úspora financí při vytápění. Samozřejmě, že okno musí být také snadno ovladatelné, odolné, bezpečné a hezké na pohled. Avšak izolační vlastnosti oken jsou pro každého zákazníka nejdůležitější. Vybírejte nové okno podle toho.

Na čem závisí izolační kvality oken?
plastová oknaKvality a izolační schopnosti plastových oken závisí především na dvou základních výrobních dílech. První součástí jsou kvalitní plastové profily a druhou jsou kvalitní izolační skla. U oken nestačí, aby byla kvalitní pouze jedna tato část. Pokud chcete do své domácnosti opravdu kvalitní plastová okna, musíte dbát na to, aby splňovaly přísná kritéria jak profily, tak skla. Vzájemně se totiž doplňují a společně mohou dosáhnout toho, co si od svých nových oken vždy přejeme – finanční úspory na vytápění. A úspory nemusí být zrovna malé. Každoročně se může jednat o tisíce korun. Záleží na kvalitě oken.

Kvalitní profily a skla má Nedroplast s.r.o.
Jestli hledáte výrobce plastových oken, který pro výrobu využívá kvalitní profily i skla, můžete navštívit stránky nedroplast.cz nebo specializovanou kamennou prodejnu EUROFORM Příbram. Zde najdete velmi kvalitní plastová okna Nedroplast. Ta jsou vyráběna z vysoce jakostních profilů KÖMMERLING v provedení pěti nebo šesti komor. Tyto profily jsou osazovány izolačními skly. Nedroplast nabízí hned tři druhy izolačních skel. Dvojsklo Akuterm Akuplus Premium 4-16-4, dvojsklo Akuterm Climaplus ONE 4-16-4 a Trojsklo Akuterm Akutop Premium 4-12-4-12-4. Každý z těchto druhů zasklení má své přednosti a vyhovuje jiným potřebám.

Kompletní informace naleznete na www.nedroplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *