Jak zútulnit Vaše nové bydlení?

Konečně jste se přestěhovali do vytouženého rodinného domu a nyní na Vás čeká zařizování jednotlivých pokojů? Luxusní dojem získá Váš obývací pokoj díky kobercům s vysokým vlasem. S trochou fantazie a módního citu můžete vykouzlit z dětského pokoje doslova hrací ráj pro Vaše ratolesti. Také zde bude pravděpodobně potřeba vybrat nový nábytek a zvolit správnou pokrývku podlahy. Největším oříškem bývá vše sladit tak, aby pokoj nevypadal přeplácaně a současně vzbudil v dětech pocit bezpečí a pohodlí.

 

Dětský koberec vzbudí ve Vašem dítěti  touhu po hraní

Vzhledem k tomu, že děti tráví většinu času při hraní na zemi, bude ideální volbou dětský koberec. Právě s dětským kobercem docílíte v pokoji změkčení podlahy. Navíc dodá místnosti hřejivý dojem. Obrovskou výhodou dětského koberce je také skutečnost, že umí tlumit hluk a odpuzovat prach. Jestli se dá o nějaké podlahové krytině říci, že u ní bytoví návrháři popustili uzdu, jsou to právě dětské koberce. Díky různým motivům, barevným provedením i tvarům působí pozitivně na dětskou fantazii a podporují kreativitu. Pestré portfolio dětských koberců najdete v e-shopu společnosti Vopi. Nákup můžete začít prohlídkou jejich aktuální nabídky zde www.vopi.cz/detske-koberce/.

 

Nášlapy na schody jako módní bytový doplněk i ochrana před uklouznutím

Kromě dětských koberců můžete u Vopi nakoupit také nášlapy na schody. Ty jsou vyráběny z kobercoviny a slouží jako ochrany před nechtěným uklouznutím. Chrání rovněž schody před jejich opotřebením. Ke schodům jsou připevněny samolepící páskou. Jsou lemovány obšitím. Možnost nabídnout bezpečí jejich uživatelům je dána tím, že jsou opatřeny pevnou hranou. Díky tomu drží i po několika měsících svůj tvar.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *