Podkroví je neobyvatelné? Vyřešte to za 3 hodiny

Podkrovní část domu je lukrativním prostorem vybízející pro vyprojektování dalších místností a užitných pokojů. Kdo by nechtěl svou půdu předělat a zajistit tak pokoj pro každého člena rodiny. Na samém konci vašeho snažení se však dostáváte do nepříjemné situace. Prostory v těsné blízkosti střechy jsou v létě neobyvatelné pro nadměrné horko a v zimě se vám je naopak nedaří optimálně vytopit. Existuje vůbec nějaké řešení, jak si během jednoho dne pomoci nebo je nutné podstupovat složitou a finančně nákladnou stavební operaci?

 

Společnost IP Polná má řešení

Společnost IP Polná figuruje na tuzemském trhu více jak 20 let a poskytuje cílenou výpomoc při hledání odborného zásahu do konstrukce domu. Výpomoc směřující na snížení nákladů za vytápění či k vytvoření ideálních klimatických podmínek v podkrovní části domu. Za vším stojí foukaná minerální izolace Magmarelax, která na rozdíl od jiných izolačních postupů je zaměřena na nejcitlivější část domu. Do hledáčku se tak dostává střecha a půda.

 

Proč se zajímat o foukanou minerální izolaci

Foukaná minerální izolace je přímo předurčena pro zvýšení komfortu užívání všech pokojů v domě. Klasické izolační postupy jsou sice účinné, ovšem finančně nákladné a ve své podstatě neřeší hlavní problematiku, únik tepla či zamezení prostupu vysokého žáru z přímého slunečního záření.

Paprsky se tak v létě dostávají skrze střechu do místností na půdě a v zimě se střechou dostane vyprodukované teplo ven bez jakéhokoliv užitku. Izolace fasády nebo výměna oken se tak stává funkční jen z poloviny a proto se v této oblasti dočkáme investiční návratnosti až po 20 i 30 letech.

 

Výhody foukané minerální izolace Magmarelax

Mezi hlavní výhody foukané minerální izolace Magmarelax patří rychlost realizace a čistota provedení práce. Na celou operaci si vystačí jediný dělník se speciálním míchacím strojem. Bez jakéhokoliv nepořádku se za tři hodiny odklidí z vašeho domu a ten je okamžitě připravený poskytnout kýžené podmínky v půdním prostoru. Foukaná minerální izolace se aplikuje nataženými hadicemi beze spar v jednolité vrstvě. Tepelné mosty nemají v této izolaci sebemenší šanci a navíc se vám zvýší požární odolnost domu.

 

Objednejte si Magmarelax od IP Polné

IP Polná nabízí kontaktní linku, kde se domluvíte na prohlídce s odborníkem. Ten vám na místě poskytne ucelené informace o tepelných slabinách a nabídne nejlepší řešení. Destinová investice v porovnání s klasickou izolací se vám vrátí do pěti let a od první sezóny sníží náklady až o 30 %.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *