Jedinečná nabídka zábradlí z hlíníku?

Když před Vámi někdo řekne „zábradlí“, co se Vám v mžiku vybaví? Rozviklaný, oprýskaný kov trčící na panelákovém schodišti, nebo upatlanou a odpudivou 30letou ocel s rozlámaným plastovým krytem? Zábradlí vinou takovýchto typických panelákových exemplářů rozhodně nemá tu nejlepší pověst. A proto je tu společnost Al Zábradlí, která nabízí zábradlí z hliníku, které vynikají nejen svými vlastnostmi, ale i vzhledem.

 

Může zábradlí i dobře vypadat? Rozhodně ANO!

Potřebujete domů účelné zábradlí, ale máte zároveň zájem, aby vypadalo alespoň trochu k světu? Pak již nemusíte hledat, jelikož tu jsou zábradlí z hliníku, které je plnohodnotnou náhradou za běžné ocelové zábradlí, z něhož se ale často spíš zvedá žaludek. Zábradlí z hliníku totiž doslova drtí nedostatky klasických ocelových zábradlí, navíc přidává i možnost, jak na zábradlí zajímavě ušetřit.

 

Kde je možné hliníkové zábradlí použít?

Hliníková zábradlí je možné instalovat všude tam, kde jsme na ně zvyklí – na schodiště, na terasu, na balkón a na francouzská okna. Skvělé též je, že si k zábradlí můžete doobjednat nespočet dekorativních prvků navíc, tudíž Vaše zábradlí bude originální. A pokud některé prvky nepoužijete, jednoduše je pošlete nazpět a budou Vám vráceny peníze! To je fér přístup, co Vy na to?

 

Skvělé výhody hliníkových zábradlí

Jednou z hlavních výhod hliníkového zábradlí je to, že je bezúdržbové a vždy skvěle vypadající. Bonusem je, že Vás vyjde na neuvěřitelné peníze. V dobrém – ceny hliníkových zábradlí totiž začínají již na 2300 Kč za běžný metr. Schválně se zkuste o takovouto cenovku ucházet při shánění klasického kovového zábradlí – nazpátek se Vám dostane tak maximálně klepání na hlavu a posměch. Hliníkové zábradlí si navíc doma v pohodě nainstalujete sami, k čemuž Vám dopomůže profesionální video instruktáž montáží všech zábradlí. Více informací a kompletní nabídku hliníkových zábradlí naleznete na www.alzabradli.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *