Jste připraveni na začátek topné sezóny?

Topná sezóna už začala a jak se říká, štěstí přeje připraveným. Pokud nespadáte do oblasti zodpovědných majitelů rodinných domů, může se vám dlouhá zima pořádně prodražit. Ještě ale pověstnou flintu do žita neházejte a zkuste to celé spravit jednoduchým krokem. Nebo také zastáváte názor, že všechny izolační systémy jsou cenově nedostupné a raději si každý rok připlatíte až o třetinu více za náklady?

Tepelná izolace Magmarelax je v ohledu vstupních investic zcela jiná a vyvrací veškeré zažité představy. Ve srovnání s tradičními izolačními systémy je cenově několikanásobně dostupnější, má mnohem kratší návratnost a realizace netrvá déle než jeden den. Lidé se ve snaze o úsporu nákladů pokouší pro svůj dům udělat vše možné. Na několik let dopředu se zadluží úvěrem a zateplí fasádu, vymění okna, dveře a pak čekají déle jak 20 let na návratnost. Ještě před tím, než uděláte podobné rozhodnutí, si položte základní otázku a vzpomeňte si na hodiny školní fyziky. Kterým směrem se vždy pohybuje teplo či teplý vzduch? Ve všech případech a bez ohledu na použitý izolační systém stoupá vzhůru. Pokud tedy ve svém domě máte starý trámový strop plný dutin, teď už znáte problém svého vysokého vyúčtování na konci topné sezóny.

Foukaná minerální izolace se dokáže vtěsnat do všech i hůře dostupných prostor a vytvořit celistvou vrstvu sloužící k udržení tepla uvnitř. Žádný jiný podobný izolační systém vám něco takového nezajistí. Starý strop zatím neměl další řešení, jak jej izolovat, v drtivé většině pořád ještě využívá klasických desek z minerální vaty. Takovýmto způsobem se však nedostanete do veškerých míst, vznikají tak tepelné mosty a investice se nemusí vyplatit. Větší a efektivnější výsledky přináší dutinová izolace Magmarelax, jež dokáže strop zateplit bez jediné skuliny.

Izolace Magmarelax se aplikuje strojním přenosem izolačního materiálu hadicí. Foukaná minerální izolace se poté vhání na místo určení předem připravenými otvory či dutinami. V případě, že vašem stropu nejsou žádné dutiny, izolace se nafouká rovnou na volnou plochu a vytvoří celistvou izolační vrstvu bez možnosti vzniku tepelných mostů. Také je možno využít stropního systému Magmarelax, kdy kromě zatepleného stropu získáte i funkční podlahu z kvalitních OSB desek na pero a drážku. Celá instalace nezabere víc jak jeden den a zima se kvapem blíží, tak na co ještě vyčkávat?

V některých případech nelze zajet nákladním autem s izolačním materiálem rovnou k domu, ať už je to z důvodu špatné infrastruktury či se na místě objeví jiné překážky. Dokonce ani v této situaci není nic ztraceno, zařízení dovede minerální izolaci vehnat až do vzdálenosti 100 metrů a až s dvacetimetrovým převýšením. Objednejte si nezávaznou konzultaci a počáteční prohlídku zkušeným technikem a získejte podrobnější informace pro svoje rozhodnutí snížit celkové výdaje za vytápění.

Konzultaci i návštěvu je možno objednat na internetových stránkách www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *