Pohodlí, ráj pro oči a spokojenost v domácnosti

Moderní bydlení je snem každého z nás. Určitě jste to i vy, kdo si chce zařídit bydlení podle vlastních představ. Jak tedy postupovat? Ptáte se, který nábytek je vhodný pro vás a který naopak vůbec? Nábytek Mirek vám představuje dřevěný nábytek, jenž stále zůstává topem v žebříčků trendů.

 

Nemalá šíře nabídky

Jde o rodinnou firmu, která se může pochlubit dlouholetou zkušeností, tradicí a nemalým počtem spokojených zákazníků. V nabídce najdete různé druhy nábytku. Jejich hlavní náplní je výroba nábytku z masívu. Vyberte si mezi jídelním stolem masiv dub nebo borovice, manželskou postel z masivu a další kousky do vašeho domova.

Těm z vás, kteří upřednostňují rustikální nábytek nebo selský nábytek, jsou tady k dispozici výjimečné kousky vysoké kvality. Dáváte přednost venkovu a toužíte mít i kousek doma? Pak si prohlédněte Provence nábytek. Varianty nábytku v bílých odstínech nebo dvoubarevném provedení, s patinou či s úpravou kartáčováním vám také Nábytek Mirek dokáže nabídnout. Vy už neváhejte ani na chvíli a pořiďte si jej přímo do domu.

Veškerý nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí dodávky je návod. Od jednoho do pěti týdnů můžete začít stavět a bydlet.

 

Miluji svou zahradu a hýčkám si ji

Grilování na vaší zahradě s přáteli jsou chvíle, které si chcete určitě pořádně užít. Pro dokonalý pocit je nanejvýš nutné si zařídit příjemné posezení. Zahradní nábytek od nábytek Mirek vám v tom snadno pomůže. Teakové kousky a nábytek Meranti disponují dlouhou stálostí a snadnou údržbou. Díky svému složení jsou vysoce odolné proti vlhkosti a větru, a proto vám na zahradách vydrží i desítky let. Pro vás Nábytek Mirek vyrobil zahradní sety i zahradní sestavy, které si můžete vybrat v teakovém, Meranti provedení či v ratanu.

Záruka vysoké kvality i ceny je Nábytek Mirek.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *