Jak vypadá spolupráce s profesionální realitní kanceláří?

Trh nemovitostí je realitními kancelářemi prosycen a najít tu vhodnou, která zvládne prodat vaši nemovitost, může být komplikované. Při hledání byste se měli zaměřit na služby, které realitní kancelář nabízí a na reference od spokojených zákazníků.

 

Odhad ceny nemovitosti

Realitní kanceláře na základě dlouholetých zkušeností, realizovaných prodejů a statistických údajů vědí cenu vaší nemovitosti odhadnout. Služba je zařazena v komplexním balíčku a je zcela zdarma. Stanovení správné ceny je důležitý krok při prodeji nemovitosti. Nesmí být ani nadhodnocena, ani podhodnocena.

 

Příprava nemovitosti

Nemovitost je nutné před nafocením i prohlídkou připravit. Služba Homestaging zahrnuje nafocení profesionálních fotografií a videoprohlídku. První dojem je velmi důležitý a zkušení realitní makléři vědí, jak by měla vaše nemovitost vypadat, aby případné zájemce upoutala. Kvalitní fotografie jsou základem každého inzerátu a často vám s prodejem bytu pomohou.

 

Inzerování nemovitosti

Realitní kanceláře mají k dispozici hned několik propagačních kanálů. Různé realitní servery, kde vám garantují přední umístění nemovitosti, realitní časopisy či sociální sítě. Využívají také kampaně na Seznamu a Googlu a lokální kampaně s cílem oslovit zájemce, kteří hledají nemovitost v konkrétní lokalitě.

Navíc, celý proces urychluje databáze reálných zájemců, která je pravidelně aktualizována. Klienti jsou prověřováni z hlediska bonity a důvěryhodnosti. Potenciální kupci jsou oslovováni i aktivně, prostřednictvím telefonátů, emailů a podobně.

 

Prohlídka, která prodá vaši nemovitost rychle a za vyšší cenu

Prohlídku má na starosti realitní makléř. Ten se dohodne s potenciálními zájemci na konkrétním dni. Vysoký počet zájemců na prohlídce zvyšuje atraktivitu vaší nemovitosti. Nemovitost se tak prodá rychleji a často i za vyšší kupní cenu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *