Skleněné zábradlí přes svůj křehký vzhled vydrží hodně

V rukách nejlepších řemeslníků i zkušených projektantů vznikají ta nejatraktivnější řešení. Už při návrhu schodiště se počítá s výsledným vzhledem celého interiéru, ke kterému je pak potřeba sladit i podlahy, osvětlení, barvu stěn nebo typ nábytku.

Zapomenout nesmíme ani na výběr vhodného zábradlí, u kterého není nutné spoléhat jen na klasické designové řešení, ale můžeme zvolit atypické pojetí. Lze tak vytvořit skleněné zábradlí na míru vašim představám, nárokům i rozpočtu. Navštivte společnost Equipe a splňte si svůj sen.

 

Skleněné zábradlí od Equipe

Skleněné zábradlí může na první pohled budit dojem křehkosti a snadného rozbití. Zábradlí je standardně spojováno s bezpečností a sklo naopak spíše s designem. Zábradlí jako ochranný schodišťový prvek by tak mělo poskytovat optimální vlastnosti nerozbitnosti a pevnosti. Proto sje na místě otázka, zda dokáže tyto vlastnosti splnit sklo? Ano, když bude dodržena správnost moderních technologických postupů, nemůže se tvrzené sklo rozbít a bude dostatečně pevné. Samozřejmě, v každém segmentu se objeví rizika, ale ta jsou spíše následkem špatného výběru společnosti. Ve svém domě vsaďte raději na osvědčený profesionální tým, který poskytne komplexní služby od návrhu až po realizaci.

 

Odolné skleněné zábradlí

Dlouhá léta zkušeností dodávají skleněnému zábradlí Equipe spolehlivou odolnost proti mechanickému poškození. Dnes již běžné požadavky na skleněné zábradlí jsou natolik vysoké, že se jeho použití odvolává na charakteristické vlastnosti bezpečnosti. Equipe pracuje výhradně s maximálně odolným bezpečnostním sklem a díky kvalitnímu materiálu se může plně věnovat návrhu výsledného designu a poctivé práci. Díky mnohaletým zkušenostem s výrobou i návrhy skleněných schodišť se zábradlím si společnost Equipe může dovolit poskytovat své služby za trvale zvýhodněnou cenou.

Pokud vás zajímají i další informace o produktech a specializaci, navštivte internetové stránky na adrese www.equipe.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *