Koho na mytí oken po stavbě a malířích v Praze

Okna v našem domě myje již čtvrtým rokem firma A SERVIS LIPKA. Okna i rámy omyjí vždy pečlivě a na sklech nejsou žádné čmouhy.

Minulý rok jsme měli doma řemeslníky a malíře a okna proto byla pořádně zaneřáděná. Všude na skle byla  malta a barva a rámy byly téměř celé zatřené malířskou barvou. Byla to jednoduše hrůza! Nemyslela jsem si, že někteří řemeslníci dovedou takto okna zaneřádit. Měla jsem obavy z toho, jak si s mytím oken poradí zaměstnanci A SERVISU, a jak jim půjde odstranit malta ze skel, aniž by okna poškrábali.

Když k nám přijeli, vcelku se zhrozili, že je čeká pořádná výzva. Pozorovala jsem je, jak si poradí s odstraněním malty, ale měli na to perfektní nářadí. Jsou to, jak říkají, korundové žiletky, kterými prý odstraňují ze skel jak lepidla, folie, tak i maltu. Perfektně šlo všechno dolů a okna se jen blýskala čistotou. S rámy si dali taky pořádnou práci. Museli celé drhnout houbičkami kousek po kousku. Po mytí bylo ale všechno čisté a já byla jako vždy s jejich prací maximálně spokojená. Pracují svižně, pořádně a hlavně se na ně mohu vždy spolehnout. Jejich službu mytí oken v Praze mohu všem doporučit.

Užitečná novinka, konec mytí oken, nano impregnace Praha

Už jste si někdy domů pozvali úklidovou službu na mytí oken? My s manželem jsme to zkusili s firmou A SERVIS LIPKA a díky jejím zaměstnancům se naše okna lesknou z obou stran a parapety září čistotou. Pro mě je až neuvěřitelné, jak rychle dokážou zaměstnanci firmy pracovat, protože jsem se vždy dřela s mytím 10 velkých oken v našem domě celý den.

 Letos jsme s manželem usoudili, že přenecháme předvánoční mytí oken firmě, kterou jsme si vyhledali na internetu, a musím říct, že už jinak to ani praktikovat nebudeme. Firma A SERVIS LIPKA nás přesvědčila o tom, že před vánocemi raději strávím ušetřený čas s dětmi než se plahočit v zimě po oknech a stejně okna nevyleštím tak odborně, jako to udělali zaměstnanci této firmy. Navíc tato firma je velmi pružná a už třetí den po objednávce přijeli její zaměstnanci, kteří měli vše umyté za dvě hodiny! I když byli rychlí, tak práci rozhodně neodbili a s manželem jsme stoprocentně spokojeni jak pečlivě svou práci udělali.

Na schodišťová okna, které jsou ve výšce, jsme nechali nanést ochranou impregnaci, abychom neměli starosti s jejich údržbou. Jsou špatně dostupná a díky impregnaci, která odpuzuje nejen vodu, ale i prach, vydrží dlouho čistá. Impregnace neboli GLS skleněnou plochu natolik dobře ochrání před znečištěním, že i po půl roce nemusíme okna čistit. Všechen prach a nečistoty nám nyní spláchne jen déšť, protože nečistota se na skle tak neusazuje. Během mytí oken, jsme prohodily řeč s pracovníky firmy a ptali se na jejich další činnosti, které tato úklidovka nabízí. K mé radosti jsem zjistila, že dělají i hloubkové čištění koberců, což tuto službu na jaře jistě využijeme, neboť máme téměř v každém pokoji koberec, který potřebuje důkladné vyčištění. Není nad dobře udělanou práci a mytí oken Praha s firmou A SERVIS LIPKA, mohu vřele doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *