Školení profesionálové, mytí oken ve výškách

Jsem zaměstnancem brněnské firmy, která sídlí v budově plné kanceláří a nespočet oken. Náš ředitel se rozhodl, že dá konečně umýt okna v celé budově, která již volala po čisté vodě a výhled přes ně nebyl právě nic moc. Sami bychom ale nikdy nemohli čistit tyto okna.

Vybral firmu, která je proslulá čištěním nejen koberců ale i oken. Mají speciální čistící pomůcky. Byl jsem skeptik k objednávání firmy na tuto práci, ale tým jmenované firmy musím veřejně pochválit i za velmi ochotný a pozitivní přístup k zákazníkovi a za bravurní výkon mytí oken ve výškách. Při naší práci jsme je samozřejmě tajně pozorovali z druhé strany okna a mysleli si, jak to vezmou hopem a odbudou leštění, ale velmi nás překvapilo nasazení a precizní přístup k zadané práci.

Když jsme se vrátili z obědové pauzy, nevěřili jsme. Slunce nás praštilo do obličeje skrze dokonale vyleštěné a čisté okno a hlavně beze šmouh. I o patro níže už měli všechny skleněné stěny umyté a zářily čistotou. Zkrátka paráda. Ani jsem nemusel dlouho přemýšlet a uvažovat.

Firmu jsem si  pozval i k sobě domů. Manželka na mě jen němě koukala, co že jsem si to zase vymyslel. Máme dům o dvou patrech a dostatek oken. Firma A SERVIS LIPKA jej měla sfouknutý během dopoledne a opět bez pauzy na jakékoliv svačinkování, cigaretky a kávičky. Na otázku, zda si dají kávu nebo jiné malé občerstvení, s díky odmítli. Nikdy jsem neviděl manželku tak spokojenou se zadanou prací. Dvakrát do roka se s okny drhne sama a i přes veškeré její úsilí okna nikdy nebyla naleštěna jako od této zmiňované firmy.

Vřele doporučuji službu mytí oken. Jsem přesvědčený, že manželka již neřekne ani pohledem, že by tuto firmu nepozvala příště a velmi ochotně znovu. Firmu můžu opravdu vřele doporučit všem.

  

Suché leštění, umytá okna vydrží a vypadají déle čistá

Pokaždé když vysvitne sluníčko, vidím na našich oknech každou šmouhu. Přestože se člověk  snaží, aby měl okna čistá a pravidelně je umývá, vidí pak každou zaschlou kapku nebo tahy po leštění. Po zimě jsou navíc okna zaprášená a špinavá. Už bylo potřeba okna umýt a protože tato úklidová činnost není můj šálek kávy a ve výškách mám závratě, objednala jsem si mytí oken od profesionálů.

Na trhu je řada firem, které nabízejí mytí oken v domácnostech. Dokonce je to jedna z nejčastěji objednávaných služeb. Při výběru renomované firmy je dobré dát na doporučení přátel, nebo se můžete orientovat dle recenzí na internetu. Já jsem spoléhala na zkušenosti zákazníků a vybrala jsem si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zaujalo mě, že na leštění nepoužívají žádné leštící přípravky jen bavlněnou plenu. Tímto jednoduchým způsobem se docílí čisté a lesklé skleněné plochy bez kruhů a tahů po leštění.

Celková komunikace a objednávka termínu byla bez problému. Paní na telefonu mi s termínem vyhověla a za několik dnů už u nás zazvonili pánové z A Servisu. Během půl hodinky důkladně umyli a vyleštili okna v třípokojovém bytě. Nejprve skleněné plochy umyli nepěnícím roztokem a setřeli stěrkou. Pak přišla na řadu již zmiňovaná suchá bavlněná textilie na doleštění oken.

Výsledek byl perfektní, okna byla krásně umytá a lesklá, pánové umyli i zaprášené parapety a rámy. S odvedenou prací a příjemným jednáním zaměstnanců jsem byla velice spokojená. I po měsíci byla okna relativně čistá, protože se na nich prach usazoval rovnoměrně. Trik suchého leštění opravdu funguje skvěle. Už žádné kruhy a šmouhy po leštění, které si přes usilovné leštění stále objevovaly.

Služby čištění oken úklidové společnosti A SERVIS budu využívat pravidelně a starost o naše okna již přenechám odborníkům.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *