Kvalita a profesionalita – mytí oken, čištění prosklené fasády, skleněného výtahu a prosklené zdviže. Práce ve výškách Praha 4

V našem komplexu, kde sídlí několik firem a dalších podnikatelských kanceláří, jsme potřebovali najmout firmu na mytí oken. A jelikož jsem správce budovy, tak jsem to byl já, kdo měl za úkol vybrat vhodnou úklidovou firmu. Sedl jsem si proto k počítači a hledal takovou, která by splňovala všechna naše kritéria a abychom se zároveň vešli do rozpočtu.

Musel jsem najít firmu, která myje a čistí prosklené plochy horolezeckou technikou, jelikož naše prosklená fasáda je velmi špatně přístupná z hydraulických ramen montážních plošin.

Máme před trávníky vysoké rantly a plošiny tam nevjedou, proto se musí využívat až 30 m

hydraulická ramena, která pořád musí popojíždět a tak se vždy zvládne umýt pouze kousek.

To má za následek dlouhý čas, kdy se musejí tyto hydraulická ramena montážních plošin pronajímat. Což souvisí s cenou. Poslední mytí od pražské úklidové firmy bylo opravdu drahé a majitel jasně rozhodl, že příště už ne. Za mne byl taky problém, protože jsme nebyli spokojeni s kvalitou mytí. Navíc letos poprvé jsem se rozhodli vyčistit a umýt prosklený tubus našeho výtahu v interiéru budovy.

Jedná se vysoké prosklení zdviže, kdy opět bude nutno vymyslet jak se kotvit a slaňovat se. Toto je oříšek pro profesionály. Nakonec jsme po odsouhlasení majitele vybral firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 4, čištění skleněné fasády, mytí oken výtahů, zdviže, která realizuje mytí oken a výškové práce Praha. Zavolal jsem jim a vysvětlil všechno, co mě napadlo a oni ještě toho dne vypracovali finanční návrh. Domluvili jsme se s nimi pak na termínu a za tři dny k nám přijeli okna umýt. 

A musím říct, že jsem byl fakt spokojený s tím, jakou skvělou firmu jsem vybral, protože na výsledek jejich práce koukal i majitel. Okna, prosklenou fasádu a skla výtahu a prosklení zdviže umyli velmi rychle a za pár hodin měli hotovo. A rozhodně práci neodbyli, okna byla perfektně čistá a nebyla na nich jediná šmouha. Zaměstnanci byli slušní a profesionální a neměli jsme s nimi vůbec žádné problémy. Za jejich služby zaplatíte sice o něco vyšší cenu než u většiny úklidových firem, ale rozhodně se vyplatí si je najmout, protože jsou zárukou kvality ve všech ohledech.

Navíc okna vydržela čistá dlouho, takže se to vyplatilo i finančně. Pro jejich kvalitu a vstřícnost bych je tak chtěl všem doporučit, navíc úklid realizují nejen ve firmách, restauracích a podobně, ale i v domácnostech, takže když budete potřebovat pomoci s úklidem i doma, nemusíte hledat někoho jiného, protože tady to máte vše na jednom místě se zárukou kvality. Což jsem taky vyzkoušel a nechal jsem firmu umýt okna ve svém domě, jako dárek manželce. Která mi přidělila kladné body.


Díky firmě čištění sedaček, koberců Praha 6 jsem zachránila oblíbený koberec

Většinou mám veškerou kosmetiku v koupelně, ale jednou jsem se s chystáním hodně pospíchala a snažila jsem se získat každou minutu, tak jsem si to nanosila do pokoje, abych nemusela pořád lítat sem a tam. Ale to se mi dost vymstilo, protože se mi na zem, kde je koberec, vysypala moje červená tvářenka. Byla totiž už rozdrolená, protože mi už jednou na zem spadla. Snažila jsem se to vyčistit, ale měla jsme pocit, že jsem flek snad jen více rozšudlala. Prostě to nešlo dolů, ať jsem dělala, co jsem dělala. Ale ten koberec jsem měla moc ráda a vzdát jsme se ho nehodlala, takže bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu.A na internetu jsem se dočetla o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění sedaček, koberců Praha 6, která měla všude vynikající recenze. Používají kotoučovou strojovou metodu čištění, tak je vyšší i cena, ale lidi na internetu psali, že to opravdu stojí za to, že koberce čistí perfektně. Tak jsme se rozhodla, že jim zavolám. Domluvila jsem se s nimi na termínu i kalkulaci a tak podobně a daný den za mnou přijeli.

A poté, co můj koberec vyčistili, jsem pochopila nadšené recenze všech těch lidí na internetu. Koberce byly perfektně vyčištěné a samotné čištění zabralo mnohem méně času, než jsem čekávala. Tímto bych tuto firmu chtěl doporučit, všem, kteří si v budoucnu plánují na čištění koberců najmout nějakou úklidovou firmu, protože s touto budete spokojení ve všech ohledech, protože nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale chovají se i velmi profesionálně. Takže pokud čištění koberců, tak jedině čištění koberců Praha od A SERVIS.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *