Mnoho oken, mnoho práce. Mytí oken, zimní zahrady, skleněné verandy. Výškové práce Praha 10

Dlouho jsme s manželkou uvažovali, že si necháme od úklidové firmy umýt okna, ale docela jsme s tím otáleli, protože jsme se báli, že to budou vyhozené peníze. Především proto, že jsme si v zápalu nadšení při stavění našeho domu pořídili zimní zahradu, prosklený vstup do domu takovou větší verandu. Navíc jsme chtěli všude spoustu světla, tak je dnes moderní. Na údržbu jsme jaksi nemysleli a to nás později dohnalo.

Takže jsme věnovali mytí oken spoustu času, místo toho, abychom jezdili po výletech, takže jsme uvažovali, jak dál. Ale pak nám naši kamarádi doporučili jednu firmu, od které si nechali okna umýt a byli s ní velmi spokojeni. Tak jsme to taky zkusili. A musíme říct, že díky zaměstnancům z úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách Praha 10, mytí oken, zimní zahrady, verandy, se naše okna neskutečně lesknou a naše parapety jsou dokonale čisté.

Manželka se totiž bojí výšek a vratkých věcí, takže umývání oken z těch provizorních schodků nebylo nic pro ni a já jsem se do mytí oken taky nijak nehrnul, zvlášť, když se mi to nikdy nepovedlo vyčistit tak, aby to vypadalo, že jsem okna opravdu umýval a ne jen přetáhl mokrou hadrou. Oni okna však vyčistili naprosto dokonale a to za dost krátkou dobu. Navíc jsme byli velmi milí ochotní pracovití, takže vše bylo prostě na výbornou.

Abychom neměli další starosti s údržbou oken, nanesli nám na tyto skla a okna nano impregnaci  – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody Dále jsme se dozvěděli, že tato firma nabízí i další úklidové služby. K mé hlavně manželčině radosti jsme zjistili, že dělají i hloubkové čištění koberců, takže to určitě využijeme, protože máme téměř v každém pokoji koberec, které už volají po vyčištění.

Tímto můžu službu mytí oken Brno jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu, která se zdá prvně vyšší, ale okna vydrží čistá dlouho, takže se ve výsledku nejedná o předraženou záležitost.

Jak na tuhé a neodstranitelné fleky a skvrny? Čištění koberců, sedaček Praha 1

Čištění koberců už není zrovna snadná práce. Udržovat je, aby stále vypadaly jako nové, je dost těžké a pokud se vám na ně vylije něco sytější barvy, tak máte tendenci škubat si vlasy. Mně se jednou povedlo na koberec vylít inkoust, protože stále ještě ráda píšu dopisy a píši je plnicím perem. A jednou se mi to úplně nepovedlo a dopadlo to takto. Snažila jsem se to vyčistit, ale marně. Zkoušela jsem všechny babské rady z internetu, ale to mi taky bylo k ničemu.

 

 

Potom mi manžel řekl, ať to nechám být, že si na to najmeme úklidovou firmu, a že si rovnou necháme vyčistit koberce v celém domě, protože už nevypadají nejnověji a čištění by je mohlo trochu vylepšit. Sedla jsem si proto k internetu a hledala firmu s dobrými referencemi. Nakonec jsme se s manželem rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 1. Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, se kterou mám sama z čištění koberců ve firmě velmi špatné zkušenosti.

Servis čištění koberců Praha od úklidové firmy A SERVIS používá kartáčovací, tedy strojovou metodu. A s výkonem jejich práce jsme byli s manželem moc spokojení. Koberce vyčistili perfektně, skvrna z inkoustu naprosto zmizela a všechny koberce vypadaly jako nové, získaly svou původní barvu. Tato jejich služba mě zaujala natolik, že už je prakticky nějak víc nečistím a nechávám si je čistit pouze od této firmy, protože bych koberce mohla drhnout klidně celý den, ale stejně bych nikdy nedosáhla výsledku, který je A SERVIS schopen vykouzlit. Proto je všem můžu vřele doporučit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *