Výškové práce Brno, profesionální firma na mytí oken a čištění fasád

Žijeme v dvougeneračním domě, což teda znamená, že s námi žijí i moji rodiče, kteří obývají druhou polovinu domu. Není to až taková pohroma, jako by se mohlo snad zdát. I když čím víc rodiče stárnou, tím víc je třeba se starat o úklid i v jejich polovině domu. Dřív to nebyl žádný problém, jenže v poslední době to moc nezvládám. Je toho na mě prostě moc. Děti také občas pomůžou, ale například s mytím oken moc ne.

 

Zrovna to už jsem měla v plánu déle, ale pořád ne a ne se k tomu dostat. Když už jsem si říkala, že bych si snad mohla udělat čas, přišel za mnou manžel s odvážným nápadem. Našel úklidovou firmu, která by mohla okna v celém domě umýt za mě a díky které už bych se nemusela tolik stresovat. Musím říct, že to znělo velmi dobře.

No a za pár dní jsme už úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád Brno, mytí oken, výškové práce, vítali u nás. Pracovníci vypadali velmi svěže a s chutí do práce. Takto jsem já při umývání oken tedy nikdy nevypadala. Bylo jich více, takže si práci mohli rozdělit, a tak práci znatelně urychlit. V jejich podání vypadalo mytí oken tak snadně. Okna nakonec perfektně nasucho vyleštili a bylo hotovo.

Moc se nám všem jejich způsob práce líbil, a co teprve jejich výsledky. Oddechla jsem si ale hlavně já, protože mi velmi ulehčili práci. Určitě si tuto firmu prozkoumám více a budu uvažovat i o dalším pozvání. Teď, když vím, jak jsou její pracovníci spolehliví a pečliví. Firma A SERVIS LIPKA mě opravdu velmi mile překvapila. Hlavně mi ušetřila čas, takže za tento nález musím i manžela pochválit, jinak by mě něco takového asi ani nenapadlo.

 

 

Kdo vám kvalitně vyčistí koberce a sedačku v Brně?

 

Jak už tomu tak bývá, mladí si dnes libují v alkoholu, a jak jim padne osmnáct, neznají míru. A tak se nám stalo, že náš syn přišel ze své oslavy osmnáctin, které slavil s kamarády, tak opilí, že je vám jasné, jaký to mělo závěr. Bylo mu zle a odnesly to koberce. Čistit jsem to mohla dlouho, jak jsem chtěla, ale bez výsledku. Pořád tam byly vidět fleky a předsíní se nesl opravdu nepříjemný zápach. Nedalo se to vydržet. Bylo mi jasné, že čištění budu muset přenechat odborníkům.

 

 

 

Ale musela jsem vybírat dlouho, protože jsem chtěla někoho, kdo nepoužívá extrakční metodu čištění, protože s ní mám velmi špatné zkušenosti. Takže u mě nakonec vyhrála firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odborné čištění sedaček, koberců Brno. Oni používají strojovou kotoučovou metodu, která po čištění na kobercích nezanechává nežádoucí skvrny, které právě extrakční metoda způsobuje. Koberce vyčistili perfektně a musím říct, že jejich služba čištění koberců Brno je opravdu něco, protože jim čištění zabralo chvíli.

Koberce byly jako nové a jejich speciální přípravky hezky provoněly celý být, takže nepříjemný zápach nadobro zmizel. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem dala sbohem čištění koberců nadobro a už si je nechávám čistit pouze od této firmy, protože bych koberce mohla drhnout klidně celý den, ale stejně bych nikdy nedosáhla výsledku, kterého zaměstnanci z této úklidové společnosti dokážou dosáhnout a k tomu za krátký čas. Pracovníci jsou navíc velmi vstřícní a ochotní, takže nemůžu nic jiného, než tuto firmu všem vřele doporučit.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *