Kvalitní kuchyně na míru od německého výrobce Ballerina

Kuchyně je srdcem celého domova. Právě v těchto teplých prostorách se schází celá rodina u prostřené tabule. Za doprovodu hudby se popíjí s přáteli nebo i pracuje či připravuje do školy. Tyto důvody vedou k hlubokému zamyšlení a otázce, jak moc je pro vás kuchyňský prostor důležitý. Spokojíte se s obyčejnou pracovní deskou, kováním, použitým materiálem a designem, nebo dáváte přednost jistému komfortu, nadstandardnímu vzhledu a kvalitnímu materiálu. Říkáte, že zacházíte ještě dál a nepohráváte si s myšlenkou kuchyně na míru: Ať už máte důvody jakékoliv, zaměřte se na kuchyňské studio sídlící v Trhových Dušníkách nebo na internetové adrese http://www.etd.cz/kuchyne/.

Proč kuchyně od ETD studia

ETD studio přichází s nabídkou vysoce kvalitních kuchyní od renomovaného německého výrobce Ballerina. Zde se nesetkáte s žádným kompromisem, ale pouze s prvotřídním materiálem a vysokou kvalitou zpracování. Kuchyňské studio ETD nabízí komplexní služby od poradenství, až po celkovou realizaci kvalitní kuchyně na míru.

Hlavní předností společnosti je individuální přístup ke každému zákazníkovi zvlášť. Během kontaktní schůzky získáte 3D grafický návrh kuchyně, kterou si můžete sestavit s obrovského množství barev a dekorů

Dokonalá kuchyně to je Ballerina

Kuchyně na míru od prestižního německého výrobce Ballerina, to je doslova nákup na celý život. Společnost byla založena již v letech 1978 a aktuálně vyrobí více jak 25 000 tisíc kuchyní ročně. Díky obrovské výrobní ploše se řadí mezi nejmodernější a zároveň i nejvýkonnější výrobce ve svém oboru.

Kuchyně už dávno není pouhým místem, kde se jen vaří a vyrábí se nejrůznější pochutiny. Dnes je kuchyně univerzální místností, kde se pracuje, hraje, řeší rodinné problémy, kouká na televizi nebo popíjí s přáteli jako v baru.

1 komentář

  1. Hana Malkova

    27.7.2019 at 18:47

    Dobrý den měla bych zájem o cenovou nabídku kuchyňské linky. Jaké podklady potřebujete pro zpracování a jeli to možné. Děkuji Málková

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *