Kvality kontinentální postele

Také máte rádi maximální možný luxus ve spojitosti s vaší ložnicí? Obdivujete americké televizní filmy, kde hlavní představitelé uléhají do mimořádně luxusních postelí a ráno se probouzejí odpočatí a plní vitality? Tento sen můžete během několika málo okamžiků proměnit ve skutečnost. Kontinentální postel zajišťuje opravdu vysoký nadstandard v oblasti spánku a zdravého odpočinku. Kontinentální postele kloubí eleganci a mimořádnou kvalitu, kterou ocenilo na miliony spokojených zákazníků a majitelů po celém světě. Jde o světový trend číslo jedna a vy si ho nyní můžete dopřát za skvělou cenu.
 
Kontinentální postele jsou číslem jedna
Kontinentální postele jsou k nalezení ve všech vícehvězdičkových hotelech, jelikož jde o jasný důkaz luxusního zacházení se zákazníkem a poskytování nadstandardních služeb. Objevují se všude tam, kde se dbá na vysokou úroveň pohodlného spánku a kvalitního odpočinku.
Kontinentální postele jsou mimořádně oblíbené a v posledních letech vzrostl jejich celosvětový prodej o několik set procent, ptáte se proč? Tyto postele kloubí hned více specifických vrstev a zároveň poskytují velkou výšku úložné plochy, která se ve většině případů pohybuje nad 60 cm.
 
postel
 
Z čeho se kontinentální postel skládá
Kontinentální postele se skládají z několika vrstev, dalo by se dokonce říci, že kontinentální postel je složena ze tří matrací. Na robustní konstrukci je položena pružinová matrace, která rovnoměrně rozloží tlak celého těla.
Následuje nosná matrace, jejíž ortopedické vlastnosti jsou k nezaplacení a vrchní vrstva je tvořena krycí matrací. Jedná se o visco pěnu s paměťovým efektem. Samozřejmě se zde nachází snímatelný a pratelný potah.
 
Pokud vás zajímají i další informace o kontinentální posteli, navštivte výrobce a prodejce na internetových stránkách na adrese http://www.ceskaloznice.cz/.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *