Kdy a do čeho se vyplatí investovat při revitalizaci bytových domů?

Většina bytových domů, a zejména pak těch starších cihlových, v posledních letech stále častěji vyhledává možnosti a způsoby jejich revitalizace. Je naprosto samozřejmé, že materiály a technologie podléhají zubu času a už nejsou schopny dosahovat takových kvalit, jako v době, kdy se dům stavěl. Revitalizace bytových domů je ale složitým pojmem, ve kterém je ukryto mnoho druhů činností. Zvolit a vybrat práce, které jsou konkrétně u vašeho domu nejvíce aktuální, může pro laika bez zkušeností znamenat nemalý problém. Proto je vždy lepší, pokud se na správné revitalizaci nejprve poradíte s odborníkem. Není to ostuda, ale krok správným směrem

 

Nevyhazujte peníze za zbytečnosti a nechte si poradit

Konzultovat činnosti revitalizace bytových domů je vždy lepší, než zbytečně investovat do jednotlivých stavebních prací, které ještě nejsou tak důležité, jako jiné. Rozpočet většiny bytovek není tak vysoký, aby se daly opravit a revitalizovat všechny části najednou a tak je třeba vyhodnotit, jaké druhy stavebních prací budou v případě konkrétní stavby nejvíce zapotřebí. A to přesně odborníci dokáží.

 

Neznáte odborníka? Vyzkoušejte IP Izolace Polná!

Jestli budete chtít revitalizace bytovek konzultovat s odborníkem, s klidem se obraťte na společnost IP Izolace Polná. Tato společnost totiž v této oblasti disponuje dlouholetými zkušenostmi od roku 1995 a na svém kontě už má desítky úspěšných revitalizací. Navíc nabízí zcela zdarma i službu bezplatného posouzení stavu objektu a návrhu ideálního řešení revitalizace. Ve firmě je zaměstnáno více než 80 odborníků, energetiků a projektantů, kteří posoudí a vyhodnotí stav objektu, a které části se nachází již v havarijním stavu. Nakonec navrhnou nejlepší stavebně-energetické řešení.

 

IP Izolace Polná zajistí i samotnou stavební činnost

Když už vám IP Izolace Polná dokáže vyhodnotit stavbu a navrhnout správný postup revitalizace, samozřejmě vám nabídne i provedení všech prací, které jsou s revitalizací bytovek spojené. Konkrétně se jedná o revitalizace střech, půd, fasády, opravy balkonů, výstavba nových balkonů a lodžií, výměna oken a dveří, hydroizolace nebo zateplení stropu suterénu.

 

Kompletní informace a nabídku služeb IP Izolace Polná při revitalizaci bytovek najdete na www.revitalizacebytovek.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *