Lepí se vám pyl a prach na okna? Pořádně je utřete!

Jaro je krásné období, kdy konečně začíná svítit hřejivé slunce a nabíjí nás příjemnou energií. Nicméně na jaře začínají poletovat pyly a prachy, které jsou v kombinaci se slunečními paprsky na našich oknech naprostá katastrofa. Existuje však řešení, díky kterému se těchto nečistot zbavíme hravě až 3x rychleji než běžnými metodami.

Jaro je již v plném proudu, ptáci zpívají a slunce svítí do našich krásných oken. Na první a možná i na druhý pohled se může zdát, že jsou čistá, ale jakmile zasvítí paprsky napříč sklem, je jasné, že prach a pyl se rozhodly nám komplikovat život. Když válku, tak válku. Proti temnotě špíny je tedy potřeba vyrazit s účinnou zbraní v ruce.

Okenní vysavač Kärcher WV 6 plus si poradí s nečistotami hravě a hlavně rychle.  Zařízení totiž disponuje inovativní technologií stěrky, která je u tohoto modelu ze speciálního tekutého silikonu, který zpříjemňuje, ale hlavně až trojnásobně urychluje proces mytí než běžnými metodami. Potěší zejména pyšné vlastníky francouzských oken či vitrín nebo jiných předmětů, jejichž plochy sahají až k zemi. Povrch stačí vysát jedním tahem až k podlaze, kde se silikon stěrky krásně přizpůsobí a umožní tak vysátí špinavé vody až do úplného kraje. Okenní vysavač Kärcher WV6 Plus je ideální i pro ty, kteří si mytí oken i dalších hladkých ploch doslova užívají. Díky výkonné baterii totiž vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut. Navíc disponuje i displejem, který přesně ukáže, kolik času nám zbývá. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat. Aku stěrka je krásně lehká a má ergonomický tvar, tudíž nám perfektně padne do ruky a čištění s ní bude lehké i hravé. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Špinavá vysátá voda se během čištění nashromáždí v nádobce, kterou stačí na konci pouze vylít, aniž bychom se jí museli dotýkat.  Celý proces mytí je tedy krásně rychlý, efektivní a hygienický. S okenními vysavači od Kärcheru zjistíte, jak chutná láska na první vyčištění.

Pokud vás zajímají další tipy, jak rozsvítit vaši domácnost či zahradu, koukněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *