Nadčasové vinylové podlahy Gerflor DESIGNART

Vinylové podlahy jsou relativně novou podlahovou krytinou, která se stále častěji objevuje v našich domácnostech. Tyto podlahy jsou oblíbené z toho důvodu, že mají mnoho pozitivních vlastností. Pokud právě uvažujete, že vinylovou podlahu položíte do své ložnice, obýváku, koupelny nebo dětského pokoje, nenechte si ujít dnešní článek se zajímavými tipy!

Jaké jsou výhody vinylové podlahy?

Vinylové podlahy se pyšní řadou výhod. Jedná se o relativně levnou podlahovou krytinu, která se výborně udržuje a nepoškodí se. Dokáže eliminovat hluk v místnosti a ustát každodenní vlhkost, například v koupelně. Na dotek je měkká a zůstává po celou dobu životnosti pružná. Neuklouznete po ní a nemusíte na ni používat žádné speciální čisticí prostředky. Kvalitní vinylové podlahy neobsahují škodlivé chemikálie.

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-designart

 

Pořiďte si vinylovou podlahu od výrobce Gerflor!

Vinylová podlaha je unikátní v tom, že má nadčasový vzhled a dlouhou životnost. Až budete zvažovat, od jakého výrobce vybrat tuto podlahu, vzpomeňte si na francouzského výrobce Gerflor. Tento světový lídr v oblasti podlahových krytin vám přináší kolekci DESIGNART. Všechny jeho podlahy mají společné to, že se jednoduše pokládají, komfortně se po nich chodí, odolají mechanickému poškození a respektují životní prostředí.

Kolekce DESIGNART v imitaci dřeva nebo dlažby

Kolekce Gerflor DESIGNART má zákazníkům co nabídnout. K dispozici máte působivé dekory, které připomínají kresbu dřeva nebo dlažbu. Vinylová podlaha od tohoto výrobce se dá celoplošně lepit nebo položit plovoucím systémem na tzv. click. Podle třídy zátěže pak vybíráte z kolekce Home a Traffic. Ty se hodí nejen do vaší domácnosti, ale i do zátěžových prostor v komerčních objektech.

https://www.podlahy-designart.cz/

 

Technologicky propracované podlahy Gerflor

Podlahy Gerflor zmodernizují a zútulní vaši domácnost. Jejich jedinečný vzhled je důvodem, proč si je zvolily tisíce zákazníků. Kolekce DESIGNART patří mezi technologicky nejpokročilejší podlahy a snesou i tu nejvyšší zátěž. Své uplatnění naleznou ve všech interiérech a zapůsobí na vás reálnou povrchovou strukturou. Vytváří v místnosti lepší akustiku a snadno se udržují pomocí mopu či vysavače. Navíc se na nich nezachytávají roztoči ani alergeny.

Instalujte vinylovou podlahu na podlahové topení!

To ale není všechno, čím jsou podlahy Gerflor DESIGNART výjimečné. Jednotlivé dílce mají spáru po všech čtyřech stranách, která jednotlivé dílce odděluje a podlaha tak působí přírodním dojmem. Tyto vinylové podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění, neboť výborně izolují teplo. Zajímavostí je jejich antistatický povrch, který brání usazování prachu. A v neposlední řadě jsou podlahy 100% recyklovatelné, šetrné k životnímu prostředí a netoxické. Potřebujete více důvodů, proč vybrat podlahy od Gerflor?

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme i tam.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *