Fotopast: Spolehlivý pomocník pro sledování zvěře i ochranu majetku

Fotopasti jsou čím dál oblíbenějším pomocníkem jak pro ochranu majetku před vandaly a zloději, tak pro sledování zvěře. Jedná se o malé mobilní zařízení, jehož instalace je velmi snadná. Díky dokonalým možnostem maskování navíc fotopast nebývá zloději a vandaly či sledovanými zvířaty odhalena. Jak ale správně vybrat ideální produkt, který bude vyhovovat vašim požadavkům?

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte vlastní fotopast, je v první řadě nutné určit si, k čemu má zařízení primárně sloužit.

 

GSM modul

Pokud chcete zakoupit fotopast pro ochranu majetku před zloději a vandaly a dáváte přednost okamžitému informování o nezvaných hostech, doporučujeme fotopasti, které jsou vybaveny modulem GSM. Pořízené snímky vám v tomto případě okamžitě budou zaslány na e-mail nebo na váš mobilní telefon.

 

Neviditelný noční přísvit

Velmi důležitou funkcí, kterou fotopasti nabízí, je neviditelný noční přísvit. Díky němu foto-past nevyplaší zvěř a nebude viditelná ani pro vandaly či zloděje, kteří páchají škody na vašem pozemku. I když fotopast nežádaným činům nezabrání, díky ní budete mít k dispozici snímky, které vám pomohou usvědčit pachatele, a budete si pak moci nárokovat způsobenou škodu.

 

Rychlost snímání a pohybová čidla

Dalšími vlastnostmi, které by vás při výběru fotopasti měly zajímat, jsou rychlost snímání a pohybová čidla. Co se týče rychlosti snímání, s jistotou vám postačí rychlost od 0,5 do 1 sekundy. Neméně důležitá je také kvalita snímků. Pohybová čidla mívají standardně dosah od 12 do 16 metrů. U zařízení s vyšším dosahem hrozí, že objekty na fotografiích budou jen velmi špatně rozeznatelné.

Nevíte si rady s výběrem kvalitní fotopasti? Navštivte naši kamennou prodejnu Výcvikové obojky v Koněvově ulici v Praze 3, kde vám rádi doporučíme vhodnou fotopast pro vaše účely.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *