Mám stále čistá okna, mytí neřeším, nano impregnační nátěr

Chtěl jsem využít GLP impregnaci, kterou znám z internetových stránek společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jelikož mám svoji budovu v centru města, tak je nesmírně těžké udržet okna pořád lesklá a čistá.

V jarních měsících je navíc všude hodně pylu a žluté zaprášení oken vypadá opravdu ošklivě. Mytí oken je tedy pro mě vysoce nákladové a tohoto nákladu jsem se chtěl zbavit. Otázkou je, jak asi člověk na takovou impregnaci narazí, protože vím, že mnoho mých kamarádů o této impregnaci ani nevědělo a koukali na mě s otevřenou pusou.

S firmou byla opravdu skvělá spolupráce, což mě mile překvapilo. Objednávka služeb také probíhala hladce, protože jsem věděl, co přesně chci a na jakou plochu, takže mi ihned zkalkulovali mé přání a dohodli jsme si datum, kdy přijeli GLP naimpregnovat.

Důležitý poznatek je, že zaručují 6ti-letou ochranu skel, kdy není potřeba od běžných nečistot okna umývat. To je přesně to, co jsem chtěl. O šikovnosti pracovníků se ani nebavím. Vše zvládli perfektně za pomoci vysokozdvižné techniky, kterou si dovezli s sebou.

Myslím si, že tato firma je jedna z mála, s kterou je spolupráce výborná a určitě stojí za zmínku. Cenově je velmi přijatelná, když si vezmu, kolik peněz bych vynaložil za 6 let častého umývání oken, tak výrazně ušetřím.

 

Špína z oken se sama odkutálí, zkuste nano impregnaci skla

 

 

Byl jsem nedávno navštívit svého kamaráda, který má firmu. Nechal si od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. naimpregnovat okna a výlohy GLP impregnací, která při znečištění vytváří kuličky a odstraňuje tak prach ze skleněných povrchů. Tím pádem jsou okna neustále čistá a vypadají jako umytá.

Můj byt se nachází velmi vysoko a mám strach umývat okna sám, protože se bojím výšek. Vzal jsem si tedy na firmu A SERVIS kontakt, že si objednám tu samou impregnaci na všechna okna v mém bytě. Trochu jsem si o tom něco prvně přečetl, ale můj kamarád má okna naimpregnovaná skoro rok a funguje to.

Dohodli jsme si termín, kdy moje okna naimpregnují a už jsem jen čekal příjezdu pracovníků firmy. Dojeli i s vysokozdvižnou technikou a začali ihned pracovat.

Byl jsem spokojený, protože jejich práce byla opravdu promyšlená a netrvalo jim to tak dlouho. Jsem nadmíru spokojen s firmou A SERVIS, takže ji doporučuji všem, kteří chtějí využít služby profesionálů.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *