Mytí oken mám vyřešeno, objevila jsem nano impregnaci!

Krásně umytá a lesklá okna jsou chloubou každé domácnosti, bohužel ale jejich čistota nevydrží dlouho a po prvním dešti je třeba okna přemýt, neboť na nich zaschly dešťové kapky. Tento problém může vyřešit GLS nástřik. Tato impregnace je vhodná pro okna se špatnou dostupností.

GLS doporučujeme na administrativní budovy, hotely, restaurace, banky a obchodní centra. Nanotechnologie funguje na principu lotosového efektu, kdy se špína a voda shlukují do malých kuliček, které jsou odpuzovány ze skleněné plochy. Zjednodušeně lze říci, že vám okna umývá déšť, vítr a gravitace. Nano technologický nástřik je funkční zhruba 5 let, ale v omezené míře funguje déle. Během této doby není nutné venkovní okna vůbec umývat. GLS Vám zaručí samočisticí funkci oken.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám okna nejen kvalitně umyje, ale zajistí také GLS. Umývají jak běžně znečištěná okna, tak okna silně znečištěná stavebními pracemi, rekonstrukcí nebo po malování.

Úklidová firma A SERVIS zajišťuje jednorázové nebo pravidelné mytí oken i výloh, dle zvoleného cyklu. Tuto službu využívají převážně obchody a kavárny v obchodních centrech.

 

Už se netrápím, našla jsem si kvalitní mytí oken

Zdravím všechny. V našem domě máme 11 oken a ty umývat v zimním nečase je opravdu o zdraví. Na internetu jsme si s manželem prošli pár diskuzí týkajících se úklidových firem a dost dobrých referencí směřovalo na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Hned jsme se zkontaktovali s vedoucí realizace zakázek této firmy, abychom domluvili termín, kdy k nám budou moct přijet okna umýt.

 

Velmi ochotně nám vyšli vstříc a ještě před svátky k nám přijeli tři pracovníci firmy, kteří zvládli našich 11 oken umýt během dopoledne. Byli jsme překvapeni, s jakým umem a rychlostí měli okna krásně umyté. Doma jsme vždy klasicky stříkali spreje a leštili, ale nikdy jsme takto čisté okna neměli. Abych pravdu řekla, tak jsem ani nepočítala s extra perfektně umytými okny, ale to co předvedli, z toho jsem byla velmi překvapená. Já bych se s tím zase trápila skoro dva dny a ani by se mi nepodařilo tak hezky okna umýt a vyleštit.

Pracovníci A SERVISU kvalitně umyli nejen okna, ale i rámy. S pracovníky jsme si domluvili i mytí a impregnaci skla naší prosklené verandy, u které je i prosklená střecha. Ta se dá umývat pouze z vysokozdvižné plošiny, takže jsme všechno nechali na firmě A SERVIS, která vše zařídila. Ještě ten den zaměstnanci A SERVISU domluvili její mytí a impregnaci přijeli udělat druhý den.

S manželem jsme s přístupem této firmy maximálně spokojeni a určitě jejich službu mytí oken budeme využívat nadále.    

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *