Okna už díky nanoimpregnaci nemyjeme

Mám na starosti úklid v bance v centru města, každý měsíc řeším s firmou mytí oken, ale náklady mi přijdou tak vysoké, že jsem hledal jiné možnosti, jak zajistit umytí oken levněji. Firma, která nám mytí oken zajišťovala nás utvrdila v to, že levnější možnost není, ale na internetu jsem si našel i levnější firmu, která se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Domluvil jsem si s nimi schůzku, kde mi doporučili novinku, kterou nazývají GLP impregnace. Samozřejmě bylo důležité, aby mi celou akci schválilo vedení, protože je to jednorázový vysoký náklad, ale na druhou stranu GLP impregnace vydrží na oknech 6 let a v tom případě je náklad mizivý.

K naší budově není špatný přístup, takže nastavení techniky bylo velmi jednoduché. Okna nejdříve umyli a po té aplikovali nátěr. Práce odsýpala tak, jak jsem si představoval.

Spolupráce s minulou firmou byla neochotná a nedodržovali ani termíny mytí. Bylo to pokaždé znovu a znovu a i přes upozornění se chovali nepříjemně.

Jsem rád, že jsem navázal kontakt s firmou A SERVIS, protože jsem se nesetkal se sebemenším problémem, takže mohu doporučit všem, kteří potřebují kvalitní úklidové služby.

  

Vodní kámen, vápenaté usazeniny a městský spad nemají šanci

 

 

Rád bych chtěl prostřednictvím internetu poděkovat firmě A SERVIS LIPKA s.r.o.,   která se nám každoročně stará o čištění skleněného pláště našeho plaveckého bazénu. Skla mají vždy výborně vyčištěné a jejich organizace práce je perfektně organizovaná.

Tato firma mě nezklamala jak v dohodnutém termínu k provedení práce, tak i s jakou precizností a kvalitou vše provedli. Měli jsme problém s vápencovými usazeniny na sklech, které hyzdili průhlednost skel na budově bazénu.

Zaměstnanci A SERVISU mi doporučili nechat na skla aplikovat impregnaci GLP, která zamezí vzniku vápencových usazenin a navíc se skla nebudou tolik mlžit a zůstanou dlouhou dobu hezky čistá.

Vypracovali pro mě přijatelný finanční návrh a tuto impregnaci jsme nechali na skla nanést. Je to naprosto úžasná věc tato nano impregnace. Máme ji na sklech již přes rok a skla jsou stále čistá. Není na nich ani kousek vápencových usazenin a skla se ani tolik nemlží a jsou krásně průhledná.

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA jsou skvělí pracanti a jejich práce je vždy perfektně odvedená. Tuto firmu doporučuji, jelikož vím, jak se dnes těžko hledá spolehlivá firma a já mám to štěstí tuto firmu využívat. Jejich službu, impregnaci nano nátěru Glassprotect – GLP mohu vřele doporučit.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *