Máte doma vstupní dveře, na které se můžete plně spolehnout?

Mít doma vstupní dveře, na které se můžeme plně spolehnout, by měl být základ pro nás všechny. Mluvíme o jejich bezpečnosti, ale také hlukové neprůzvučnosti a tepelně izolačních vlastnostech. Každý také uvítá, když jsou dveře nejen dokonale funkční, ale také designově povedené.

Ať už hledáte vstupní dveře plastové, hliníkové nebo dřevěné, v moderním stylu pro vaši nově postavenou budovu v naprosto moderním stylu, nebo dveře jednoduché a klasické, každý si přijde na své.

 

Proč právě společnost JIS, s.r.o.

Společnost JIS vyrábí kvalitní vstupní dveře v různých stylech. Je na našem trhu již od roku 1991, díky čemuž má nespočet nepřenosných zkušeností, které lze získat jen praxí. Očekávat můžete špičkovou kvalitu, erudované pracovníky, kteří jsou vzdělaní a zkušení ve svém oboru, proklientský přístup a cenu, která odpovídá kvalitě zboží.

Co se týče vstupních dveří, k dispozici je několik typů plastových dveří, hliníkových dveří a dřevěných dveří. Koupit si tady můžete i posuvné systémy, které uvítáte např. v případě, že chcete mít rovnou z obýváku či kuchyně vstup na zahradu, terasu nebo dvorek.

Ke dveřím můžete zvolit různé typy kování a výplní tak, aby byla jejich finální podoba plně dle vašich představ.

 

Plastové vstupní dveře JIS

Lidé si velmi často přejí plastové vstupní dveře. Ty od společnosti JIS splňují všechny důležité požadavky na bezpečnost, odolnost, dokonalý vzhled, funkčnost, bezúdržbovost i na tepelnou a protihlukovou izolaci. Jako jediní vám v ČR nabízí plastové vstupní dveře s certifikátem bezpečnosti třídy RC3. Díky široké nabídce barev i designových variant plastových dveří si zaručeně vyberete. Třešinkou na dortu pak jsou dveřní výplně Perito, které ladí k mnoha typům budov.

Více informací najdete na jis.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *