Mobilní dům postavíte i tam, kde by ten klasický neprošel

Potýkáte se se s příliš malou výměrou pozemku nebo se jednoduše nechcete vázat na jednom místě? Jste přístupní i netradičním řešením? Pak se vám určitě zalíbí mobilní domy, které do své nabídky nově zařadila společnost HOBBYTEC.CZ.

Úřednický šiml nemá v našich končinách zrovna dobrou pověst, možná proto je u nás mobilní bydlení, které se dokáže od většiny nesmyslných požadavků státu úspěšně oprostit, stále žádanější. Na tento trend se rozhodli navázat i odborníci ve firmě HOBBYTEC.CZ a vytvořili proto zbrusu novou řadu designových a praktických mobilních domků, které se co do užitných parametrů plně vyrovnají těm klasickým zděným!

Tyto domky vznikají v nových výrobních halách na ploše více než 2 000 m2 a splňují všechny požadavky kladené na komfortní a zároveň nízkoenergetické bydlení. Mezi nejoblíbenější modely patří modulové domy ze série superior, při jejichž realizaci není potřeba ani základová deska. Místo ní lze použít řadu jiných časově i finančně méně náročných variant:

  • železobetonové dlaždice
  • dřevěné fošny
  • zátěžové dlaždice
  • zemní vruty
  • betonové patky

Všechna tato řešení bývají stavebním úřadem schválená bez problémů. Ale pokud by bylo třeba, lze na mobilní domy dodatečně připevnit i funkční oj, aby byla plně dodržena příslušná litera zákona.

Rodinný dům, který svou cenou předčí leckteré byty

Momentálně jsou  modulové domy ze série superior nabízeny ve čtyřech velikostech. Ta největší odpovídá klasickému bydlení 2+1 a její cena je přitom nižší než 700 000 Kč, a to za stejný komfort i tepelně-izolační vlastnosti jako u klasického zděného domu.

Inspirujte se na stránkách a Hobbytec.cz a vyberte si dům podle svého gusta. Vsadit můžete i na další vybavení pro dům a zahradu. V nabídce jsou třeba garáže, mobilní kanceláře nebo zahradní altány a pergoly. Spolehnout se můžete na příjemné ceny a bonusy ke každému nákupu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *