Mobilní vířivky aneb podle čeho vybrat tu nejlepší

Mobilní vířivky jsou v dnešní době plné stresu a pracovních starostí skvělým místem pro relaxaci. Pokud zrovna zvažujete pořízení nové vířivky a nemáte s nákupem podobné věci žádné zkušenosti, měli byste si o nafukovací vířivé vaně něco málo zjistit. Na trhu se totiž nachází relativně velké množství těchto produktů, takže byste mohli mít problém s odlišením kvalitní vířivky od méně kvalitního výrobku. Na co si tedy dát pozor?

 

Základní parametry vířivky

Mezi základní parametry mobilní vířivky se řadí její objem, s čímž jde pochopitelně ruku v ruce velikost a počet osob, které se do vířivé vany vejdou. Chcete-li vířivku využívat pouze příležitostně se svou drahou polovičkou, zauvažujte nad pořízením hydromasážní vířivé vany. Do standardní vířivky se pohodlně vejdou čtyři osoby, takže můžete relaxovat i s přáteli, popřípadě s dětmi. Mějte ovšem na paměti, že s rozměry vířivky se pojí i náklady na provoz. Čím větší vířivou vanu si pořídíte, tím větší bude sazba za napouštění a ohřev vody.

 

Jaký vybrat ohřev vody?

Venkovní vířivky bývají v drtivé většině případů opatřeny vlastním ohřevem, díky čemuž je relaxace v příjemně teplé vodě o dost pohodlnější. Pokud byste chtěli za provoz vířivé vany ušetřit, zakupte si speciální typ bez vlastního ohřevu. Do takové vířivky jednoduše napustíte vodu a čekáte, než ji ohřejí sluneční paprsky. Tento typ nafukovací vířivé vany lze používat pouze v letních měsících, kdy má slunce dostatečnou sílu.

 

Kolik vířivka stojí?

Cena vířivky pro plavání – swim-spa se velmi liší. Většinou se odvíjí od použitých materiálů, velikosti a také značky. Nejlevnější vířivky obvykle ve specializovaném obchodu seženete za částku lehce přesahující 10 tisíc korun. Cena luxusnějších vířivých van však klidně přesáhne i 20 tisíc korun. Za tuto částku však získáte spolehlivý systém ohřevu vody s perličkovou masáží. Samozřejmostí je i regulace intenzity a také LCD dotykový panel pro ovládání funkcí vířivky.

Chcete-li si na chvíli odpočinout od každodenního stresu, je mobilní vířivka skvělým prostorem. Navíc ji po konci sezóny můžete snadno složit a uložit do garáže.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *