Mytí a impregnace oken ve výškách bez problému!

Vedu tým úklidové čety v budově kancelářských prostor, která má 3 patra. Bohužel naši pracovníci nejsou důkladně způsobilí k tomu, aby umývali okna z vysokozdvižné techniky. Nemají proškolení a ani naše firma nevlastní žádnou vysokozdvižnou techniku.

Nezbývalo mi nic jiného, než najít firmu, s kterou bychom započali dlouhodobou spolupráci o mytí oken Praha ve výškách. Potřeboval jsem někoho opravdu zkušeného a spolehlivého, aby se nestala žádná havárie a vše bylo provedeno bezpečně a kvalitně.

Jeden pracovní z týmu mi řekl, že má velmi dobré zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která pomáhala při mytí oken u jeho bývalého zaměstnavatele. Tak jsem se na tuto firmu obrátil s požadavkem umýt naše okna z venku ve výškách.

Ujistili mne, že mají nejen bezpečnou vysokozdvižnou techniku, ale také jsou důkladně proškoleni, tudíž není třeba se obávat o bezpečnost jejich, ale i procházejících osob. To je velmi důležité, protože se zpravidla provádí mytí oken ve dne, kdy je největší provoz okolo naší budovy.

Nejdříve dojeli technici obhlídnout naši budovu, zda mohou přijet s hydraulickým ramenem, což jim místo dovolilo a hned další den se pustili do mytí oken. Okna umyli opravdu kvalitně a mně nezbývalo nic jiného, než se s pány domluvit na dlouhodobé spolupráci. Určitě perfektní přístup a spolehlivost, mohu doporučit.

 

 

Nano impregnace = mytí a čištění oken snadno

Kvalitní provedení zakázek mytí oken společností A SERVIS LIPKA, s.r.o., je jedna z námi nabízených divizí. Naše zkušenosti, které si sebou neseme, nabízí precizní provedení mytí oken. Tuto službu realizujeme v domácnostech, kancelářích, úřadech, nemocnicích, školách a jiných veřejných místech.

Nejdříve postupujeme tak, že důkladně omyjeme okna čistým rozmývákem a nečistoty s vodou setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Necháme skleněnou plochu proschnout a leštíme pouze 100% bavlněnou textilií, což je náš trik, kdy nepoužijeme žádná leštidla. 

 

 

 Leštidla nemají takový účinek, jako náš trik, protože po čase na oknech utvoří tahy a kruhy po leštění. K mytí oken patří také omytí okenních rámů, omytí parapetů a odstranění pavučin.

Okna myjeme v exteriérech i interiérech, kdy pro mytí oken v exteriérech používáme vysokozdvižnou techniku, hydraulické rameno a speleologickou a horolezeckou techniku využíváme tam, kam se s jinou technikou nedostaneme. Zaměstnanci společnosti A SERVIS mají platné licence a jsou náležitě proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci.

Mnoho našich vážených zákazníků využívá pravidelné cykly mytí oken, mytí výloh a jiných skleněných ploch. Tento servisní cyklus je 1x za 30 dní z venkovní strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany oken.

V dnešní době se můžeme více setkat se stavbami, které mají skleněnou fasádu. Údržba této fasády je velmi náročná, jelikož bývá často ve výškách a o velkých plochách, proto nabízíme novinku nano impregnaci oken GLP Praha na principu lotosového efektu, kdy se z prachu a sazí spolu s dešťovou vodou utvoří kuličky, které se odvalí z povrchu okna dolu.

 

GLP zajišťuje čistotu oken po dobu až 6 let, tak zůstávají okna  čistá a lesklá, jako by byla právě umytá.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *